2726
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست
من روغن زیتون میزنم

روغن زیتون ندارم من ولی از بوش هم خوشم نمیاد وگرنه اصلش اره خوبه 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن انشاالله که تاثیرداشته باشه

اره امیدوارم 

از کی روغن زیتون استفاده کردی؟

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
میگم اگه جایگزین شیاف باشه خیلی خوبه حتمامیگیرم

خیلی عالیه من زایمان اولم واسم گذاشت دکتر اونموقع من ۱۴۰ خریدم و تا وقتی نرخص شدم بهم وصل بود و هر وقت احساس درد داشتم دکمشو فشتر میدادم مسکن تزریق میکرد عااالی بود 

خدایا شکرت که گندم جونمو بهم دادی خدایا مراقب این فندق تو راهیمم باش که گندمکم چشم براهشه
2728
شیاف داده دکتر بهت ؟

نه اصلا دکتر نرفتم ۶ بهمن وقت دکترمه هر روز از ساعت ۶ عصر شروع میشه تا روز بعدش نهایت دوساعت اروم میشم باز شروع میشه 

خدایا شکرت که گندم جونمو بهم دادی خدایا مراقب این فندق تو راهیمم باش که گندمکم چشم براهشه

سلام دوستان

ببخشید من هر چند وقت یه بار میام یه سوال میپرسم میرم   

اینجا کسی بوده آزمایش سل فری انجام داده باشه؟

اگه هست ممنون میشم بگید کجا انجام دادید و هزینه چقدر شد؟ و ریسک غربالگری اولتون چقدر بود که رفتید برای سل فری؟

یا دوستانی بودن که تو غربالگری اول ریسک سندرم حدود 1/1400 داشتن و سل فری انجام ندادن؟

شرمنده انقدر سوال میکنم.

نه اصلا دکتر نرفتم ۶ بهمن وقت دکترمه هر روز از ساعت ۶ عصر شروع میشه تا روز بعدش نهایت دوساعت اروم می ...

بخاطر بهم ریختن هورمونهای بدنته ،من تو بارداری اولم دو روز یکبار زیر سرم بودم بخاطر سردرد ،اگه خیلی غیر قابل تحمله استامینوفن ساده بخور 

بخاطر بهم ریختن هورمونهای بدنته ،من تو بارداری اولم دو روز یکبار زیر سرم بودم بخاطر سردرد ،اگه خیلی ...

باشه عزیزم مرسی داری مهربون

خب خداروشکرپس استراحت کن حسابی بچه که ندلری راحتتر میتونی استراحت کنی

آره استراحت میکنم ولی خسته شدم دلمم برای شوهرم تنگ شده میخوام برگردم آخر هفته خونه ام

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
آره استراحت میکنم ولی خسته شدم دلمم برای شوهرم تنگ شده میخوام برگردم آخر هفته خونه ام

اهان خونه ی خودت نیستی اره سخته برو ولی خب اونجاهم مراعات کن که انشاالله به سلامتی پشت سربزاری

امضاندارم انگشت☝میزنم
من انقد اخلاقم بد شده؛یه هفتست؛جالبه میدونم نوسان هورمونی  و باید خودمو کنترل کنم ولیی نمیتونم؛ ...

اوه دقیقا من ازاولش اینجوریم مثل روزای اول پریودیه حالم

امضاندارم انگشت☝میزنم
2706