2726
عنوان

مامانای نی نی های ۱۴۰۰بیاید باهم باشیم😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 134688 بازدید | 17489 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانمای باردار عزیز 🌷                                                                                                                              ١_شما چه واکسن هایی رو در طول بارداری زدین و هر کدوم در چه هفته ای تزریق شد؟                                                                                                                                                      ٢_واکسن های بارداری چند تاس کلا؟ سیاه سرفه و انفولانزا رو فقد میدونم و مطمعنم .                                                                                                                                              ٣_ایا کل اعضای خانواده هم باید این واکسن ها رو بزنن یا نه ؟( اگه تک تک سوال ها رو جواب بدین ممنون میشم ).

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2728
سلام خانمای باردار عزیز 🌷                   &nbs ...

سلام عزیزم من فقط آنفولانزا زدم یه واکسن کزاز هم انگار باید زد که من چون پارسال زده بودم گفتند نیازی نیست دیگه دوباره بزنی

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...
هر رنگی که حست میگه  بنظرت جنسیتش چیه؟

سلام عزیزم

شما درمورد نظریه رمزی اطلاعاتی دارین؟

اگه اره میشه تاپیک منو ببینین عکس سونوی قلب رو گذاشتم😍❤

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
هر رنگی که دوست داری و دلت میگه 😍

گلم شما درمورد نظریه رمزی اطلاعاتی داری؟

درمورد نی نی خودت درست بود یا غلط؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
والله اولین بار یه که دارم از شما میشنوم

عزیزم منم از همین نی نی سایت یاد گرفتم...

نظریه رمزی میگه اگه جفت وجنین سمت چپ ساک بارداری باشه درواقع میشه راست بدن و نی نی پسره...

اگه جفت و جنین سمت راست ساک بارداری باشه درواقع میشه چپ بدن و نی نی دختره...

همچنین معمولا جنین های پسر ساک لوبیایی شکل دارن و دخترا ساک گرد...

2706