2410
2553

خانوادم نمیدونن ک معتاده چون اصلاااا بهش نمیاد سر کار می‌ره و خوشتیپ هست

نامزدم قبل اینکه خودم بفهمم بهم گفت بابام تریاک می‌کشه منم هیچی نگفتم چون ب من ربطی نداشت

اما جدیدن فهمیدم پدرش ب شدتتتت شکاااااک و سخت گیر هست تا حدی ک نادر شوهرم اصلاااا بازار نمیره بیرون نمیره خرید نمیره و....

مادرم دیشب فهمید ک پدر شوهرم تا این حد شکاکه  مادر شوهرم همههههه چیو برا مامانم تعریف کرد الا مامانم مدام نگرانه دیشب نخوابید میگه اگ نامزدتم این جوری باشه و فعلا خودشو نشون نده میخوای چ خاکی بر سرت کنی ؟؟؟

اگ بفهمه باباش معتاد ک دیگ هیچی کلا میگن جدا شید .من عاشق نامزدمم قبل نامزدی ۴ سال با هم بودیم ک سه سال بد. دل شکاک بود ک یکساله که درمان شده الان اصلاااا گیری چیزی نمی‌ده

و کلا خوب شده

دلم گرفته مامانم خیلی نگرانه بد ب دلم راه میدم

و هفته. پیش شنیدم که زنشو زده داداش نامزدم ۶ سالشه بهم گفت یعنی دست بزنم. دارهه

الا بیخود نگرانم یان؟؟؟؟۴ سال ک دوست بودیم عاشق هم بودیم و خاستگاری کرد اومد خاستگاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

پدرشوهر منم زن باز بوده

اما برادرشوهرام وشوهرم نگاه ب چشم زن نمیکنن خیلی باحیان

چ ربطی داره؟

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بنظرم بایدبیشتر دقت کنی یه ذره خطرناکه که برگرده به شکاکیتش

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

نگران الکی نباش حرفت منطقی نیست که پدره تریاک میکشه مممکنه پسرشم تریاکی بشه

متاسفانه تو جامعه پره از اینجور افراد کسی بخواد تو دامش بیفته راحت میفته و کسی که عاقل باشه حتی اگه خیلیم تحت فشار باشه همچین کاری نمیکنه

انشالله که خوشبخت باشین

خیلی دلم بحال مادر شوهرت سوخت ارومش کن باهاش مهربون باش بزار یکم غماش کم بشه خیالش از بابت عروس و پسرش راحت شه😣

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2706