1874
1955

خانوادم نمیدونن ک معتاده چون اصلاااا بهش نمیاد سر کار می‌ره و خوشتیپ هست

نامزدم قبل اینکه خودم بفهمم بهم گفت بابام تریاک می‌کشه منم هیچی نگفتم چون ب من ربطی نداشت

اما جدیدن فهمیدم پدرش ب شدتتتت شکاااااک و سخت گیر هست تا حدی ک نادر شوهرم اصلاااا بازار نمیره بیرون نمیره خرید نمیره و....

مادرم دیشب فهمید ک پدر شوهرم تا این حد شکاکه  مادر شوهرم همههههه چیو برا مامانم تعریف کرد الا مامانم مدام نگرانه دیشب نخوابید میگه اگ نامزدتم این جوری باشه و فعلا خودشو نشون نده میخوای چ خاکی بر سرت کنی ؟؟؟

اگ بفهمه باباش معتاد ک دیگ هیچی کلا میگن جدا شید .من عاشق نامزدمم قبل نامزدی ۴ سال با هم بودیم ک سه سال بد. دل شکاک بود ک یکساله که درمان شده الان اصلاااا گیری چیزی نمی‌ده

و کلا خوب شده

دلم گرفته مامانم خیلی نگرانه بد ب دلم راه میدم

و هفته. پیش شنیدم که زنشو زده داداش نامزدم ۶ سالشه بهم گفت یعنی دست بزنم. دارهه

الا بیخود نگرانم یان؟؟؟؟۴ سال ک دوست بودیم عاشق هم بودیم و خاستگاری کرد اومد خاستگاری

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

به هر حال بچه هایی که توی خانواده های متشنج بزرگ میشن باید در موردشون تامل بیشتری کرد.

وزن اولیه ۹۰. وزن هدف  ۷۰. قد ۱۷۱. عضو گروه بنفش 😔😔😔 برای شادی روح مادرم یک صلوات مهمانمان کنید 🌹🌹

پدرشوهر منم زن باز بوده

اما برادرشوهرام وشوهرم نگاه ب چشم زن نمیکنن خیلی باحیان

چ ربطی داره؟

باآدمهای احمق بحث نکن چون تا سطح خودشون میکشنت پایین....اگه باهات بحث نمیکنم ارجاعت میدم ب امضام😊واینکه شعور اینو داشته باش نظرها باهم فرق داره،وشعور اینو داشته باش نظری داری در قالب احترام بیان کنی اینجا ن چاله میدونه،نه جایی برای خالی کردن عقده ها وشکست های زندگیت🤪😊
1967

با این تفاسیرمنم  خوش بین نیستم به نامزدت. مادرت حق داره نگران آیندت باشه.

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.

بنظرم بایدبیشتر دقت کنی یه ذره خطرناکه که برگرده به شکاکیتش

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

نگران الکی نباش حرفت منطقی نیست که پدره تریاک میکشه مممکنه پسرشم تریاکی بشه

متاسفانه تو جامعه پره از اینجور افراد کسی بخواد تو دامش بیفته راحت میفته و کسی که عاقل باشه حتی اگه خیلیم تحت فشار باشه همچین کاری نمیکنه

انشالله که خوشبخت باشین

خیلی دلم بحال مادر شوهرت سوخت ارومش کن باهاش مهربون باش بزار یکم غماش کم بشه خیالش از بابت عروس و پسرش راحت شه😣

دوستان گلم یه مشکل بزرگی دارم دوست داشتین یه صلوات مهمونم کنین😓🤗
8

شما باید با نامزدت بری پیش مشاور

چون مشاور کارش همینه و تشخیص میده ک یه فرد چه مشکلاتی داره

اگ ایشون شکاک باشه همین اول کار میفهمی و دو سال بعد دنبال طلاق نیستی

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
پدرشوهر منم زن باز بوده اما برادرشوهرام وشوهرم نگاه ب چشم زن نمیکنن خیلی باحیان چ ربطی داره؟

دقیقا من کسی رو میشناسم بچه هاش فوق العاده زن دوست ولی مرده بد خونه و زن باز ربطی نداره

ممکنه مثل پدرش بشه و يا ممکنه برعکس اون باشه ولي طبق سابقه ي شکاکي که داره احتمال اينکه به پدرش بره بيشتره 

چيز راحتي نيست که از کنارش بگذري 

حتما بايد مشاوره ميرفتي قبل ازدواج 

الانم دير نيست برو 

تو زندگي ادمها فرق دارن شما دوران دوستي و عاشقانه ها رو فراموش کن 

حتما بايد. با خانوادت در ميون بزاري 

خانواده پر تنشي هستن و اين ادم هم تو اون خانواده بزرگ شده شنا داري احساسي فکر ميکني ولي مادرت منطقي.

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
1718