2733
2734
عنوان

مادرهای منتظربیاین باهم درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 143 پست
من دلم واسع شوهرم کبابه بخدا بس مظلومه امشب میگف تو. گریع نکن هرجا بگی میرم هر. دکتری هر دارویی هرک ...

عزیز دلممممم انشالله ب همین زودی بیای خبر باردار شدنت و بگی مطمئن باش دعای پدرومادرت هم و پشتت هست و خدا خیلی زود نی نی خوشگل نصیبت میکنه ❤️❤️

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] 
قرص تاموکسیفن ۱۰ نبود؟؟؟همسرم این قرص شبا میخوره با قرص ویتامین ای ی داروی گیاهیم هس که دکترطب سنتی ...

ن عزیزم این نیس

من یکشنبع میرم پیش دکتر. ارولوژی خودش دارو بهش بده ببینم اون چی میگع

ممنونم خدا جون...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من دلم واسع شوهرم کبابه بخدا بس مظلومه امشب میگف تو. گریع نکن هرجا بگی میرم هر. دکتری هر دارویی هرک ...

همسرمن هی مسخره بازی درمیاره تهش میگه به این چیزافک نکن فقط خداست که به مابچه میده میگه من داروهامو میخورم بقیشو میسپارم بخدا.....مشکل اینجاست من خودمم تنبلی داشتم ۴ماه پیش دارو خوردم خبری نشد بیخیال شدم تااینکه این ماه بدون دارو فیولیکول ۲۵داشتم ولی بازم نشد باور کن اول واخرش دست خداست من ادم میشناسم هم خودش هم همسرش مشکل خیلی حادداشتن ولی با ی تخمدان تنبل باردارشده پس پناه برخدا

ن عزیزم این نیس من یکشنبع میرم پیش دکتر. ارولوژی خودش دارو بهش بده ببینم اون چی میگع

میشه هردارویی داد بهم بگی ممنون میشم راستی من شوهرم مشکل حرکت داره وشکلش هم خوب نیس

همسرمن هی مسخره بازی درمیاره تهش میگه به این چیزافک نکن فقط خداست که به مابچه میده میگه من داروهامو ...

من خودم جفت برادرشوهرام ضعیفن در همین حد. هرکدومشون دوتا بچع دارن الان ماشااللع واقعا دست خداست

ممنونم خدا جون...
2738
حتما متفرومین سرساعت بخور درکنارشم رژیم بگیر وزن خیلی رو بارداری تاثیرداره

گفته یعد. ناهار ساعتی نگفته

حتما سفت و. سخت تو. رژیمم

وا بمونع کم خونی هم دارم یکم ک وزن کم میکنم رنگم میشه عین گچ پس میفتم فشارم میفته

ممنونم خدا جون...
میشه هردارویی داد بهم بگی ممنون میشم راستی من شوهرم مشکل حرکت داره وشکلش هم خوب نیس

آره گلم حتما میگم

تاپیک آخرم گذاشتم تغیرات همسرمو. قبل و. یعد. عمل

شما تعدادش چقدع؟

ممنونم خدا جون...
من خودم جفت برادرشوهرام ضعیفن در همین حد. هرکدومشون دوتا بچع دارن الان ماشااللع واقعا دست خداست

اره بابا....البته خدامیگه ازتوحرکت از من برکت....ما دکترمیریم حرکت میکنیم بقیه رو باید سپرد به خودش پناه برخدا انشاءالله نیت کردم امشب به نیابت تموم مادرهای منتظر این تاپیک صدتا صلوات نذر مادرامام زمان کنم کاهمگی دامنشون سبزبشه منم دامنم سبز بشه

گفته یعد. ناهار ساعتی نگفته حتما سفت و. سخت تو. رژیمم وا بمونع کم خونی هم دارم یکم ک وزن کم میکنم ...

واسه کم خونی شنیدم گوجه خوبه ودرکنارش چاغم نمیشی ظهرها بعد نهار سرساعت خاصی قرص بخور ورزشم خیلی خوبه

2706