2726
عنوان

ایا من شکاکم؟ بگین توروخدا

165 بازدید | 9 پست

دوستای خوبم میخوام شما هم نظر بدین. من توی رابطه ی عاطفی هستم به مدت ۵ ماه و قصدمون ازدواجه. پسری که باهاش هستم خیلی پسر خوبی بوده تا الان. حالا من یکم نسبت به خودم دچار تردید شدم که ایا شکاکم یا نه.حالا افکارم رو توضیح میدم براتون. 

من تو رابطه م اینجوری ام که اگه این پسر میگفت فلان جا هستم با فلان دوستم اصلا شک نمیکردم که داره دروغ میگه و هرچی میگفت باور میکردم واقعا. چون خودشم پسر خوبیه. تو محیط کارش هم اگه با دختری حرف میزد اصلا شک نمیکردم بهش که حسی داره بهشون و اوکی هستم با روابطش با همکاراش واقعا. هیچ وقت هم شک نداشتم بهش که بخوام گوشیشو بگردم یا ببینم تو گوشیش چه خبره و تو اینستاش چه خبره و در کل اعتماد داشتم بهش. اما ی پیج فیک داشت که من و خودش فالورش بودیم فقط و ی بار یهویی دوتامون رو ریموو کرد و اسم پیج رو تغییر داد و من عصبی شدم و واکنشم تند بود و اذیت شدم واقعا. حالا حس کردم نکنه من شکاکم و الکی گیر دادم. چون واقعا بعدش حس کردم به چیز مسخره ای گیر دادم و واکنشم خیلی زیاد بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا چ لزومی داره ریموت کنه و اسمشو تغییر بده؟تو چی گفتی بهش؟توضیحی راجب این کارنداد؟

گفت چیز مهمی نبوده و واقعا هیچ اتفاقی نیفتاده  و به نظرمم چیز بدی اتفاق نیفتاده چون این پسر پسر بدی نیست واقعا و من خودم بهش اطمینان دارم

نه بابا انگار چی کردی؟؟؟ من بودم انقدر ساده اعتماد‌ نمیکردم تازه چکشم میکردم🤣 امشب بار دومه اوم ...

اعتمادم بهش از بین نرفته و به نظرم چیز مهمی نبوده واقعا

گفت چیز مهمی نبوده و واقعا هیچ اتفاقی نیفتاده  و به نظرمم چیز بدی اتفاق نیفتاده چون این پسر پسر ...

خب الان اسمشو ک تغییر داده پیجشو داری؟بهت داده پیجشو؟

میشه با دلای پاکتون واسه رسیدن به آرزوم ک رسیدن به عشقمه یه صلوات مهمونم کنین؟❤اجرتون باخدا🙏