2726
عنوان

خنده دار ترین کاری که کردین چی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 6030 بازدید | 209 پست
😐😐😂😂😂😂 فقط میتونم بگم 😐

اونوقت معلم ما میگف تو خونتون دوربین نصب کردم مشقاتونو خودتون مینویسین من همش فک میکروم وایییی الان داره منو میبینه هی سعی میکروم باکلاس باشم توخونه😑😑😑😑😑😑

من برم خودمو منفجرکنم💣💣💣💣💣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت معلم ما میگف تو خونتون دوربین نصب کردم مشقاتونو خودتون مینویسین من همش فک میکروم وایییی الان ...

وااای اره 

من دسشویی که میرفتم خیلی عاقل مینشستم سعی میکردم دسشویی 2 هم نکنم به وقت زشت نباشه 😂😂😂😐

زندگی خیلی نامرده 
2728

یبارم با مامانم و خواهر کوچیکم رفتی بیرون پیاده،بعد مامانم کا چادریه حواسش نبود پاش گیر کرد تو جوب و قشششنگ پهن شد روزمین منو خواهرم با خنده وحشتناک دو متر جلوتر وایساده بودیم😂😂😂 مامانم از خنده نمیتونس بلند شه😂  تو خودشم جیش کرد 😂چادرشم گرفته بود سرتا کلش و غش کرده بود از خنده دوتا مرد اومدن بلندش کردن

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

البته کار خودم نیست ولی خنده داره براتون تعریف میکنم پارسال با خونواده شوهرم رفتیم عید دیدنی پسر صاحب خونه هم تازه زانوی پاشو جراحی کرده بود خواهر شوهرم از صاحب خونه علت جراحی پسرش و پرسید و صاحبخونه تو جمع برگشت گفت دکتر گفته کاندوم پاش پاره شده باید جراحی بشه 😑تازه ول کن ماجرا هم نبود سعی می کرد کامل توضیح بده 😂

یه بار که خیلی کوچولو بودم بلد نبودم چایی درست کنم 

بابام یک کیلو چایی خریده بود فله ای بود تو پلاستیک , من نصف اون پلاستیک که نیم کیلو چایی بود ریختم تو آب جوش ، خوشحال بودم چایی درست کردم هروقت بابام و مامانم از سرکار اومدن چایی بخورن خستگی از تنشون بره فقط من نمیدونستم خدایا چرا چایی من مثه چایی مامانم نشده آنقدر کف کرده ؟ 🤣🤣🤣🤣🤣

پیش خودم‌گفتم عیبی نداره بیخیال 

اما اماااااا مامان بابام که اومدن دیدن چایی درست کردم خیلی خوشحال شدن بابام که اومد واسه خودش چایی بریزه دید فهمید چکار کردم گفت دختر شیره درست کردی ؟ مگه من مامانت شیره ای و معتاد هستیم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 هیچی دیگه خداییش بهم هیچی نگفتن بابام ی کوچولو ازش خورد دلم نشکنه بقیه چایی ریختن دور 🤣🤣🤣🤣🤣

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
جیش کرد😐😐😂😂😂😂😂😂😂

هاااا😂😂😂

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
الان شوهرته دیگه؟ هنوز یادتونه؟

اره بابا عشقمه عمرمه  

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706