2726
عنوان

قرص سایتوتک(میزو پرو سترول)

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 60 پست
مرسی عزیزم من دیروز سقط کردم امروز خون ریزیم خیلی کمه بنظرت عادیه ؟تو چیکار کردی ؟سقط کردی 

بمن  حتمااا پیام بده کارت واجب دارم باهات منتطرتم

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمن درخواست بده فک نکنم اگه کم باشه سقط بشه اخهههه

نه اخه دیروز ۴ تا لخته خون دراومد ی چیز شکل لوبیا هم دراومد عکسشو فرستادم ب دکترم گف سقط کردی ولی باز میترسم مونده باشه راسی درد شدیدی هم داشتم 

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
نه اخه دیروز ۴ تا لخته خون دراومد ی چیز شکل لوبیا هم دراومد عکسشو فر ستادم ب دکترم گف سقط کردی ولی با ...

بنطرم بقایا میمونه میری  سونو  اگه مونده باشه نگو قرص مصرف کزذم میزی بیمارستان برات قرص میزاره دوباره رایگان

2728
نه اخه دیروز ۴ تا لخته خون دراومد ی چیز شکل لوبیا هم دراومد عکسشو فرستادم ب دکترم گف سقط کردی ولی با ...

هر چند ساعت قرص گزاشت چندتا گزاشت

بنطرم بقایا میمونه میری  سونو  اگه مونده باشه نگو قرص مصرف کزذم میزی بیمارستان برات قرص می ...

چهارشنبه قراره برم  میگم برم بیمارستان کارم ب کورتاژ نکشه ؟ 

هر چند ساعت قرص گزاشت چندتا گزاشت

اولش ی قرص زیر زبونی سه تا هم شیاف کرد بعد ۴ ساعتم یدونه زیر زبونی تو چیکار کردی سقط شد ؟

چهارشنبه قراره برم  میگم برم بیمارستان کارم ب کورتاژ نکشه ؟

ننن  قرص میزارن ولی  کورتاز نمیکنن ولی بکنن ام خیلی خوبه چون بیهوشی هیچی نمی فهمی

اولش ی قرص زیر زبونی سه تا هم شیاف کرد بعد ۴ ساعتم یدونه زیر زبونی تو چیکار کردی سقط شد ؟

کلا 6تا قرص گزاشت  چهارتاشو باهم گزاشنگت تو واژنن

کل اون چهارساعت اونجا بود ی

2706