2726

نه ولی تو گوگل دستورش زده 

دو تا دو طرف یکی زیر زبون 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 500 خریدم گفته چطوری بزای چند ساعت یبار مال من فک کنم   هندیع

ن واسه منو هنوز نگفته من از ماما گرفتم گف فردا بیا تا برات توضیح بدم خیلی میترسم میگن خیلی سخته 

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
ن واسه منو هنوز نگفته من از ماما گرفتم گف فردا بیا تا برات توضیح بدم خیلی میترسم میگن خیلی سخته  ...

چند هفتته سقط ات عمده

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من
ن واسه منو هنوز نگفته من از ماما گرفتم گف فردا بیا تا برات توضیح بدم خیلی میترسم میگن خیلی سخته  ...

من  راضیم بیوفته اذیت شم عب نداره

منم  ولی یکبار گزاشتم هیچ اتفاقی نیوفتاد فردا دوباره میزارم

بنظرم‌ک با یکبار هیچ اتفاقی نمی افته بزن نت از رو اون بخور 

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
مرسی عزیزم من دیروز سقط کردم امروز خون ریزیم خیلی کمه بنظرت عادیه ؟تو چیکار کردی ؟سقط کردی 

بمن درخواست بده فک نکنم اگه کم باشه سقط بشه اخهههه

2706