2737
2734
عنوان

دوستان یه راهنمایی میخوام در مورد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 58 پست
باید یه خورده از ایدآل هاش دست برداره، ما هم با ایده آل هامون ازدواج نکردیم، به نظرم باید انعطاف رو ...

خیلی مذهبیه یعنی ته مذهبی بطور مثال عروسی خواهرش چادر کش دار پوشیده بود همسن منه ولی موهای صورتش اصلا دست نزده این اینجوریه یه خواهر داره کامل متفاوت با اینه که زودترم ازدواج کرد اون مقابل دوستم بود

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
آخه مذهبی‌ها زود ازدواج میکنن بنظرم معرفیش کنید ایشالله آدم مناسب گیرش میاد 

به نظرتون بهمین دوستم که شوهرش روحانیه بگم به آقاش بگه بگرده تو اطرافیانش ببینه کیس مناسبی هس یا ضایع اس و این یه دوستم ضایع میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی فک کردم همه اطرافیانم ازدواج کردن یکی از دوستام شوهرش روحانیه به نظرتون زشت نیس بهش بگم معرفی ک ...

نه عزیزم زشت نیست 

ولی ی جودزی نگو که دختره صایع بشه

مثلا بگو اره فلانی ادم مدهبی دوست داره،کاش یکی میشناختم بهم جوش بدم اخه دختره خوبیه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
فقط آخوند میخواد عشقش آخونداس

وااا!!!

آخه آخونداخیلی سریع ازدواج میکنن اصولاازبین اونایی هم که میشناسم همشون ازحوزه علمیه زن میگرفتن...

سخته خب...احتمالش خیلی پایینه...

بنظرم خودت باهاش بحرف که سطح توقعاتشوتغییربده...

[QUOTE=165870474]منم یه آقا پسری رو میشناسم آقا ماه، خوشتیپ، مومن، خیلی خوبه  ولی اونم پول نداره، زن نگرفته هنو ...[/Qدوست منم ۶۷ هس فقط مجازی که نمیشه  

2738
باید یه خورده از ایدآل هاش دست برداره، ما هم با ایده آل هامون ازدواج نکردیم، به نظرم باید انعطاف رو ...

خب بنده خدا دیگه میگه فقط با ایمان و مذهبی باشه،پولم نمیخواد،دیگه از چی دست برداره طفلک

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
وااا!!! آخه آخونداخیلی سریع ازدواج میکنن اصولاازبین اونایی هم که میشناسم همشون ازحوزه علمیه زن میگر ...

همه چی از توقعاتشو اورده پایین به مادیات اهمیت نمیده به خونه این چیزا فقط باتوجه به حافظ قرآنی مربی قرآنیش خیلی علاقه داره آخوند گیرش بیاد

خیلی مذهبیه یعنی ته مذهبی بطور مثال عروسی خواهرش چادر کش دار پوشیده بود همسن منه ولی موهای صورتش اصل ...

راستش ایشون شانس ازدواج ندارن خاله منم اینطور بودن الانم ۴۵ سالشه مجرد 😑😔 سنش مهم نیست چون دوستان مجرد دارم که سی سال رد کردن والا دهه ۶۰ مجرد زیاااد و تازه دارن ازدواج میکنن ولی دوست شما دچار یه وسواس فکری خاصی شده و در رویا زندگی میکنه 

موهای دستشو نزده ینی الان پاک دامنه؟ خوبه که ادم یکم به روز باشه. مطمعنم اجتماعی هم نیستن 😑

بهش بگو. تقوا پیشه کنه و بپذیره مجرد میمونه 

با این تفکراتش 😐والا مذهبی زیاد دیدم ازدواج کردن 

ولی دوست شما عجیبه 🤔

ای بابا... نمیشه اتفاقی همدیگه روببینن...ولی خب مثلاتوباپسره هماهنگ کنی...

نه عزیزم من فقط میخوام راهنمایی بگیرم کجاها معرفیشون کنم مرسی دوست عزیز

2706