2726
عنوان

دل آرامم امشب رفت سفر کاری غمگینم

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 92 پست

دل ارام منم اول دعوا کردیم بعد رفت سر کار .انقدرم از دست دل ارامم گریه کردم سرم داره میترکه

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔

کارشون چیه نظامی یا سپاهی هستند؟

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگن مطمینی تواین روزا رفته سفرکاری اونم شمال😲😲😲

متاسفم واقعا براتون فقط همین

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
2728
وااااا... چقدر منفی نگرررر... با یه زن حامله اینطوری باید صحبت کنی؟! چقدر راحت تهمت میزنین. اینجا تو ...

دعا کن خدا ب راه راست هدایتشون کنه هه. چشم ندارن ببینم ی زن اینجوری عاشق شوهرشه و بهش اعتماد داره بیمارن

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب
خسته نباشی  چه منفی  با زن حامله اینطور صحبت میکنن؟

بیماری بیش نیستن عزیزم

ما شمال هستیم.سری پیش محدودیت تردد شده بود.شوهر من سفر کاری رفت تهران.

این چه خرفیه به زن باردار میزنید؟ واقعا متأسفم براتون.

ماشینای شرکتها و ادارات کارت حق تردد میگیرن.

همسرم من ۱۰ روزه رفته ، فردا برمیگرده غصه نخور😊

وای خدارو شکر عزیزم.چشمت روشن

دعا کن خدا ب راه راست هدایتشون کنه هه. چشم ندارن ببینم ی زن اینجوری عاشق شوهرشه و بهش اعتماد داره بی ...

از این ادما زیاده عزیزم فقط بی تفاوت باش .عشقتون پایدار خانمی

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
دل ارام منم اول دعوا کردیم بعد رفت سر کار .انقدرم از دست دل ارامم گریه کردم سرم داره میترکه

این که شد دل آزار که😁 شوخی کردم عزیزم گریه هم نکن زن و شوهری همینه دیگه زود آشتی میکنین😊

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
ما شمال هستیم.سری پیش محدودیت تردد شده بود.شوهر من سفر کاری رفت تهران. این چه خرفیه به زن باردار می ...

آره با اتوبوس رفتن. اینا مریضن چشم ندارن ببینن یکی عاشق شوهرشه و بهش اعتماد داره

وای خدارو شکر عزیزم.چشمت روشن

انشالله چشم رو هم بزاری شوهر شمام صحیح و سالم برمیگردن🌷🙏

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2706