2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شوهرم خوبه جاریم پزشکه. چه کاری عزیزم؟ راضی؟

من کار دولتی خیلی خوبی دارم

همش دوران جوونی نگران بودم خواهرم رفت کانادا دکترا گرفت من لیسانسم بعد چند سال فوق گرفتم

من همه چی داشتم ولی چشمم دنبال مهاجرت و دکتری بود که نشد که نشد از زندگی خوبم لذت نبردم دنبال موفقیت بقیه بودم

بعدا که جا افتادم فهمیدم هر کس قسمت و سهمی از زندگی داره به زور نمیشه تلاش خوبه اما تلاش برای بهتر شدن خودت

فرصت بچه دوم رو با رویای مهاجرت و کاراش از خودم گرفتم الان دیره من ۴۴ سالمه و دخترم ۱۵ و شوهرم ۵۲ دیگه بچه دوم دیره

به هر دری زدم هر دری که بریم کانادا عین طلسم نشد شرایطشم داشتیم

اینو میگم برای دل خودت باش من دنبال این بودم کسی فکر نکنه از خواهرم کمترم که البته من واقعا ازش سر بودم اما سرنوشت عین آب خوردن بردش کانادا و بعدشم آمریکا زندگی رویایی داره

به سرنوشتت قانع باش و به نسبت خودت رشد کن عذاب نده خودتو

من کار دولتی خیلی خوبی دارم همش دوران جوونی نگران بودم خواهرم رفت کانادا دکترا گرفت من لیسانسم بعد ...

خوشبحال خواهرت دقیقا همینه 

جاریم هم متخصصه داره برای فوق میخونه

همه خونوادش ف تخصص و هیئت علمی ولی رتبه کنکورش بدتر بود و با سهمیه رفت

ولب همه بهش خیلی احترام میذارن احترامی که قابل مقایسه با من نیست البته دوسش ندارن چون خوش اخلاق نیست

و با همسرش مشکل داره

ولی این تفاوتها عذابم میده 

من کار دولتی خیلی خوبی دارم همش دوران جوونی نگران بودم خواهرم رفت کانادا دکترا گرفت من لیسانسم بعد ...

خداروشکر بازم موقعیت خوبی داری عزیزم. 

من وقتی سر کار میرفتم متوجه شدم تک تک همکارام بااینکه حقوق بالا و در ظاهر عالی بود 

تو زندگی مشترک یه سری خلا و کم و کاستی داشتن.

ولی خواهرتون خیلی عالیه

من هم قبلا از زندگیم لذت میبردم الان نه چون حس میکنم هیچی ندارم نه تحصیلات خوب نه شغل خوب

نه از نظر مالی اکی هستم

چون اطرافم خیلی بهترن همشونم با سهمیه🤐

خداروشکر بازم موقعیت خوبی داری عزیزم.  من وقتی سر کار میرفتم متوجه شدم تک تک همکارام بااینکه ح ...

ارثیه پشتوانه دارین؟

شوهرت شغلش چیه

درامدش؟خیلی درکت میکنم 

همش میرفتم سفر خارجی که نگن خواهرم کاناداست

سفرایی که شرایط مالی نبود براش جور میکروم میرفتیم

بجای زمین خریدن خونه خریدن

ازینجا رانده ازونجا مانده شدم

شکر الان خوبیم ولی من تو رویا بودم همه دوستا فامیلام اروپا کانادا امریکان

عقده شد برام ایرانمم باختم

ارثیه پشتوانه دارین؟ شوهرت شغلش چیه درامدش؟خیلی درکت میکنم  همش میرفتم سفر خارجی که نگن خواه ...

ارثیه؟ نه چندان 

حقوقش بالا نیست 

خونمون فقط ۳.۴ ت می ارزه که بقبه۱۰۰ برابرشو دارن.

کارمند معمولی. 

خیلی سخته وقتی شما تو جامعه از بقیه جلوتر بودی  و متوسط به بالا ولی در کنار اطرافیان ....