2733
2734

ب شوهرم میگم بریم توافقی طلاق بگیریم مهریه هم نمیخام

میگه فردا بریم تو محضر امضا کن مهریتو بخشیدی حق طلاقو بهت میدم

بعد هر وقت دلم خواست میتونم اقدام کنم برا طلاق و طلاق بگیرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکل جدی داریدددد؟چرا طلاق

اره خیلی ادم بی مسئولیتیه هی گفت بچه میخام بچه میخام حالا ک برادرا شدم و بچمون مشکل داره حتی دکتر نمیبرتم و خوابش براش مهم تر از بچشه و هزار مشکل دیگه

عزیزم برو پیش وکیل تا خوب راهنماییت کنه. باید ی وکالت تام و بلاعزل درست حسابی بابت حق طلاق از همسرت بگیری یهو میری گولت میزنن مهرت رو می بخشی و میاد میگ طلاقت نمیدم بد میشه برات.

حتما از ی وکیل خوب مشورت بگیر این موضوع مهمه

2738
اره خیلی ادم بی مسئولیتیه هی گفت بچه میخام بچه میخام حالا ک برادرا شدم و بچمون مشکل داره حتی دکتر نم ...

اوففف...یکی از صد ایراد شوهر سابق من.....

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
بعد طلاق گرفتی؟ینی برم دادگاه؟

هنوز ک ن....شانس من یکماه پیش دادخواست دادیم و رفتیم شورا الان ابلاغ اومده برای ۱۴ بهمن ...نمیدونم چرا انقدر دیر جلسه دادگاه را گذاشتند دوستم طلاق توافقی گرفت ۲ ماه کلا طول کشید برای من  چرا انقدر طول میدند نمیدونم شانس بد منه..... من رفتم پیش وکیل برام دادخواست طلاق توافقی نوشت و گفتم مهریه نمیخوام بگیرم نوشت بخشش مهریه در قبال طلاق گفت اینطور مینویسم ک بعدا نگه دیگه مهریت بخشیدی نمیام محضر برای طلاق....بعد دادخواست بردم سی دی کردم و بعد بردم خدمات قضایی و..... بری پیش وکیل مراحلش خودش بهت میگه

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
2706