2737
2734
عنوان

دلم میخواد بایکی درد دل کنم امشب

99 بازدید | 12 پست

اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم 

از تنهاییم ....

۲۰ سالم که بود نوه عموم بهم ابراز علاقه کرد ، پسر خوبی بود از همه لحاظ موقعیت خانوادگی شغلی و  ...

اوایلش دوسش نداشتم ولی بهش علاقمند شدم ، اوایل اذیتش میکردم و بهش علاقه نشون نمیدادم 

کم کم من علاقمند میشدم و اون دلسرد میشد ، میدونستم اهله دختر بازی بوده ولی منو برا ازدواج میخواست 

بگذریم . یه روزی دیگه منو نخواست. من خواستم یه فرصت دیگه بهم بدیم ولی اون نه 

چن ماه بعدش فهمیدم با کسی دیگه دوسته 

الانم با همون شخص عقد کرده و چن وقت دیگه احتمالا باید برم عروسیشون 

همه فامیل قضیه مارو فهمیدن ، یه سریا خوشحال شدن 

الان ۳ سال گذشته تقریبا ، من هنوز تنهام . کلا چن تا خواستگار داشتم که جور نشد 

الان شنیدم قرار دختر عموم که چن سال ازم کوچیکتره و خیلی باهام رقابت میکنه و از ماجرای خوشحال شد خواستگار براش بیاد 

کلا تنهایی خیلی داره اذیتم میکنه 

مخصوصا که اونارو باهم میبینم آب میشم از غصه 

نمیدونم با چه دلی یه عمر تحمل کنمشون کنارهم 

هم قلبم شکسته هم غرورم 

خیلی حالم خرابه 

ممنون اگر کامل خوندید

دلم داشت می‌ترکید ، اگه خوندید برام دعا کنید خیلی غمم زیاده

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستش نمیدونم چی بنویسم

امیدوارم زمان حل کنه

برای خوبتر شدن حال دلت صلوات میفرستم

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
۲۴ بیشتر تنهاییم اذیتم میکنه  واقعا دوستش داشتم

هر‌چیزی سر وقتش اتفاق میفته..حتما حکمت خدا نبوده با اون اقا ازدواج کنی..توکلت ب خدا باشه..

یه‌پسر دختری باهم رفیق بودن هم دیگه خیلی دوست داشتن ولی بنا ب دلایلی نشد ازدواج کنن و پسره با یکی دیگه ازدواج کرد و دختره مجرده..پسره ۳سال بعد ازدواج متاسفانه سرطان گرفت و از روزی ک بچش بدنیا اومد با سرطان درگیر بود و الان تقریبااا ۳ساله اون اقا فوت کرده و پسرش ۳سالشه..انشالله خدا قسمت کسی نکنه زندگیش ز بین بره و زنش الان در سن ۲۳ سالگی بیوه ست..

درکل میگم‌ توکل ب خدا باشه خیلی چیزا ب صلاح ما نیست ما نمیدونیم ولی اون بالاسری میدونه

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
2738

عزیزم من خوندم 

این اقا پسر از اولشم تورو نمیخواست 

اگه میخواست میموند

ارزش ناراحتیتو نداره تنهای خیلی بهتر از اینکه با این اقا ازدواج میکردی بعد توی زندگی مشترک ازت دلسرد میشد و اونموقعه هیچ کاری از دستت بر نمیومد پس ب این فکر کن حتما خدا دوست داشته ک این ادمو از سر راهت کنار گذاشته دوسش داشتی خوب ی مدت باهاش بودی و ی حسی ب وجود اومد اما تو فقط بیشتر از این داری رنج میبری که اطرافیانت مسخرت میکنن یکی مثل دختر عموت بنظرم نمیدونم درس میخونی چ رشته ای هستی ولی ررو دنبال سرنوشتت خوشبختی همش تو ازدواج نیست 

رانندگی یاد بگیر 

چندتا حرفه مثل خیاطی بافتنی تزیینات نمدی برا سر گرمی 

برو سرکار مستقل شو برا خودت کار کن بتونی خیلی از چیزای مثل ماشین خونه اینا ب دست بیاری 

اونوقت همه ی اونای ک خوشحال شدن با این اقا بهم زدی حسرت زندگیتو میخورن 

نمون غمباد نگیر ک رفته زن بگیره پیش خودت تکرار کن ارزش اینکه منو داشته باشه رو نداشته برو تو عروسیشون خوشحال باش مطمعن باش بهتر از این گیرت میاد فقط نا امید نشو 

حرف هیچ کدومم برات مهم نباشه 

عزیزم من خوندم  این اقا پسر از اولشم تورو نمیخواست  اگه میخواست میموند ارزش ناراحتیتو ن ...

ظاهرمی خییلی سعی میکنم حفظ کنم 

دانشگاه میرم 

تابستونا سرکار 

سعیمو میکنم که خودمو جمع و جور کنم و کلاس برم و ...

بعصی شبا و وقتا آدم نمیتونه از اون جیزی که ته دلش فرار کنه 

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم

عزیزم به خدا نزدیک تر شو خودش غمتو التیام میده یا راه التیامو که درسته بهت نشون میده

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
ظاهرمی خییلی سعی میکنم حفظ کنم  دانشگاه میرم  تابستونا سرکار  سعیمو میکنم که خودمو ...

اوایل سخته فراموش کنی ولی وقتی اون حس میاد سراغت برو سراغ ی کاری فیلم دانلود کن از ته دلت خوش حال باش انشالله خدا کمکت کنه