2410
2553

منم بهش گفتم ادرس خونه پدر نامزد قبلیتون رو بگید 

ببینیم چرا نامزدیتون بهم خورده 

گفت این حرف شما توهین ب منه منم گفتم اما ماک نمیدونیم شما چرا نامزدی بهم خورده بعد سه سال نامزد داشتن  گفت  من باهاتون تماس میگیرم دیگه هم تماس نگرفت زنگ زدم رد داد منم گفتم شما فک کردین کی هستین ک گوشی رو روی من قطع میکنی گفتم حق ندارین با خواهر من تماس بگیرین 

خیلی ناراحتم پسره کاملا مشخصه از اون هفت خط هاس 

مطمعنم بهم خوردن نامزدیش هم تقصیر خودشه 

وگرنه چرا ادرس نداد 

اخه دختر عمو منم ک جدا شده بود همسر سابقش ادرس خونه عموم اینا رو داده بود ب نامزد واسه تحقیق ک چرا جدا شده 

نگرانممممم

مامان بابامم ک هیچی حالیشون نیس 

بابام خونه مجردی داره 

مامانمم مشکل اعصاب داره 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

کارتون درسته اگه ادرس نمیده بی خیالش بشین اما تند برخورد نکنین 

حواستونم باشه که یه موقع یواشکی با خواهرتون ارتباط نگیره

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2714

خب مشخصه ک یه ریگی ب کفششه...البته اینجور تحقیق کردنم اشتباهه چون هیچکس به ضرر خودش حرف نمیزنه..منم کسی ک میخوامش قبلا عقد کرده و جدا شده اون دختر و خانوادش از این شهر رفتن ولی مدارک دادگاهشون هست و علت جداییشون رو نوشته

چجوری غرورتون اجازه داد به خواستگار زنگ بزنید؟؟

دست ازسر خواهرم بر نمیداه مدام زنگ میزنه 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2706