2726
عنوان

فقط مهربونا بیان لطفا...

550 بازدید | 117 پست

اول اینکه لطفااا لایک کنید بازدید بخوره

دوم اینکه تمنااا دارم همین الان از ته ته دلتون از خدا بخواید الساعه پر دروورم و آدم مهربون کنه ، السااعه ی همسر خوب نصیبم کنه که دیگه از این تنهایی بی‌حد و حصر درآم ... همین الان به پهنای صورتم دارم اشک میریزم ، جوونیم تباه شد ، همه دوستام تنهام میدارن خیییلی نامردن ، اخرین بار پارسال با یکیشون که فقط بااون حرف زدم ، گفتم اومدم فلان جا برم دکتر... حتی نپرسید حالت چطوره.... چندوقت پیش محل کارش دیدمش و حدود دو هفته بعد پیام دادم بیا ببینمت گفت خبرت میکنم... رفت که رفت... بخدا من بد نبودم باهاشون ، بدی نکردم در حقشون :((((((( 

چرااا همه باید ی زندگی عادی داشته باشن ولی من نهههههههه 

میدونید از چی دلگیرم ؟ چون اینهمهههه به خداالتماس میکنم چرا یبار دست منم نمیگیره حال دلمو خوش نمیکنه که منم نرم سراغشون...

چون تنها دلیلی که سراغم نمیان اینه که اونا زندگیاشون بی‌دغدغه و خوش و با عشقای دوطرف شون و حال خوششون سرگرمن... میگن فلانی خر کیه... چرا بمنم عشق دوطرفه نداد حالم خوب باشه ؟؟؟ چرا شغل نمیده مث دوستام ؟؟ چرا بختم از همههههه طرف بستس ، چرا انقدددد بیکسم..... وراااا انقددد داغونمممم ، چرا سلامتیمو باید بخاطر گریه زیاد از دست بدممممممم ، اگه همین روزا معجزه نشه خودکشی میکنمممم خستهههه شدمممم 

تورو خدااا دعا کنید عشقم بیاد سمتم یا یکی که سرش به تنش میرزه بیاد سمتمممم بددجور عاشق هم باشیم ی عشق دوطرفهههه . من مردمممممم از تنهاییییییییی بی حد و حصررررر 

مردمممممم خدااا من روزی میلیونهااا بار میمیرمو زنذه میشمممم این زندگی حققققق من نبوووووود نیستتتتتت .............😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤

خیلی طولانی بود نخوندم...

امیدوارم زودتر به هرچی میخوای برسی  

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا کمکت کنه💚

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

برای کار پیدا کردن سعی کردی؟من خیلی از دوستام هستند بالای ۳۵سال سن دارن وازدواج نکردن.ولی هیچ‌وقت از این حرفا از دهنشون نشنیدم.مگه عزیزم همه باید ازدواج کنند.خودت برای خودت موقعیتعای جدید ایجاد کن.دوستای  جدید پیدا کن.با گوشه گیری غصه خوردن که چرا شوهر پیدا نمی کنی.هیچی درست نمیشه.توکل به خدا داشته باش.

برای کار پیدا کردن سعی کردی؟من خیلی از دوستام هستند بالای ۳۵سال سن دارن وازدواج نکردن.ولی هیچ‌وقت از ...

سعی نکردم ، جووون کندم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
انقدر چرا چرا کردی و ناشکری کردی که به اینجا رسیدی

آره من کلا ی آدم افتضاح ناشکرم... خیلی پستم ... خیلی...

برای کار پیدا کردن سعی کردی؟من خیلی از دوستام هستند بالای ۳۵سال سن دارن وازدواج نکردن.ولی هیچ‌وقت از ...

عزیزم...

من دارم میگم خستهههه شدم از تنهایی و بیکسی ، دارم از تنهاایی میمیرم ، قطعا درک نکردید که این کامنتو میذارید 

عزیز دلم دختر به این    نازی ماهی ای جانم بیا خودم دوستت میشم کسی نگات کنه پارش میکنم خدا ...

خداذبخیل نیس ، پ این چه زندگییییه ؟؟؟؟ وقتی میگم دارم میمیرم از تنهاااییی ، وااقعاااا دارم میمیرم از تنهااایی :((((((((((((

خداذبخیل نیس ، پ این چه زندگییییه ؟؟؟؟ وقتی میگم دارم میمیرم از تنهاااییی ، وااقعاااا دارم میمیرم از ...

عزیزم نگران نباش خدا میده بهت دورجون گلم

یکم ب خودت برس بخند شاد باش انشاالله همچی درست میشه

من دارم میگم تنهام میذارن .... واقعا نوشته هامو خوندی عزیز و کامنت گذاشتید ؟؟؟؟؟

2706