2733
2739
عنوان

قد بچه یکساله چقدره تقریبا؟؟

157 بازدید | 16 پست

میخوام یه گهواره بگیرم،بچه تا یکسالگی توش بخوابه حداقل،ولی نمیدونم قد بچه یکساله چقدر میشه حدودا باتوجه به اون انتخاب کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرمن قدبلند هم هست

یکسالگی ۸۵ بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم دست دو توی دیوار دیدم،نو نمیخرم.میخوام ببینم تو اون جا میشه تا یکسال یا نه

من بودم از دیجی میگرفتم قیمت های خیلی پایینم داره همه نوعی داره از دیوار نمیکرفتم دست دو

2738
اهان،پس این گفت ۷۶ سانته طولش حدود تا ۹ماهگی جواب میده

ببین قد نرمال برای پسر تویکسال همین ۷۶ هست

دخترا کوتاهتر هم هستن

پس اگر بچت رشدش نرمال باشه تایکسال جواب میده

اگر قد بلند باشه زودتر براش کوچیک میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من بودم از دیجی میگرفتم قیمت های خیلی پایینم داره همه نوعی داره از دیوار میکرفتم دست دو

والا تو دیجی نظراتو خوندم اونیکه ارزونه خوب نبود.بقیش بالای۴۲۰تومنه. منم اونقدر ندارم،اینم تو دیوار زده نو مناسب سیسمونی قیمتش مناسبه گفتم بخرم بعدا منم میفروشم

ببین قد نرمال برای پسر تویکسال همین ۷۶ هست دخترا کوتاهتر هم هستن پس اگر بچت رشدش نرمال باشه تایکسا ...

نه قد منو شوهرم بلند نیست فک نکنم بلند باشه نی نی.خانومه گفت تا یکسال میشه راحت استفاده کرد گفتم ببینم راست میگه یا نه😅

ببین قد نرمال برای پسر تویکسال همین ۷۶ هست دخترا کوتاهتر هم هستن پس اگر بچت رشدش نرمال باشه تایکسا ...

ببخشیدعزیزم قدنرمال پسربچه دردوسالگی چقده؟؟

نه توآنی که همانی ،،،نه من آنم که تودانی☺
نه قد منو شوهرم بلند نیست فک نکنم بلند باشه نی نی.خانومه گفت تا یکسال میشه راحت استفاده کرد گفتم ببی ...

عزیزم خداحفظش کنه😍

2706