2726

دوستان نامزدم خونشون تهران 

من کرج 

عقد کردیم

هفته ای 1بار بیشتر همدیگرو نمی‌بینیم 

نامزدم جمعه ها از تهران میاد کرج دیدنم 

الان سه هفته میشع ک نیومد گفتش من برم تهران 

میرم تهران جمعه شنبه شب برمیگردم 

مامانش قیافه میگیره واسم 

الانم میگه 

جمعه بیا با پدرت، چون بابام میره سرکار میگه سر راه بیاره تورو 

ولی میترسم مادرش قیافه بگیره چیکار کنم 😭

قشنگ حرف نمیزنه خودشو ناراحت میگیره 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چندوقته عقد کردین؟ چرا نمیتونه بیاد پیشت؟ مگه چندروز میخوای خونشون بمونی؟

3ماهه عقد کردیم 

تو این 3ماه یکسره میومد

الان 3هفته میشه یه مشکلی پی‌ش اومده نمیتونه 

1شب یا 2شب

مارو ب مسخره گرفتی واقعا؟؟ دقیقا عین این تاپیک روزدی چن باردیگ

خدایا شکرت بابت فرشته کوچولویی ک تو دلم گذاشتی، بی شک که تودلی من نشانه ای ازعظمت وقدرت توست، نشانه ی  مهربان بودن وبخشندگی توست، خدایا توخیلی الرحمن الراحمینی، خدایا به حق پنج تن آل عبا که میدونم چقد برات عزیزن نی نیمو سالم وصالح به آغوشم برسون هم من بی تاب اویم هم او بی تاب لالایی های شبانه ای است ک من در گوشش نجوا کنم، خدایا وقتی به آغوشم بیایید لحظه ای نیست که از وجود تو از مهربانی تواز بزرگی توبرایش سخن نگویم، به او می گویم خدایم کسی است که تورا درون شکم من آفرید واز روح خودش دروجود تودمید پس بدان چقدر برای خدایت باارزشی ، ب اومیگویم روح خدا خیلی پاک ومقدس است ، فرزندم روح خدا در وجود تو ودروجود من در وجود همه ماها امانت است پس باید ب خوبی از روحمان مراقبت کنیم و مراقب باشیم روحمان کثیف وآلوده نشود، ب اومی گویم فرزندم از روحت مراقبت کن ک من شرمنده ی خدای مهربانم نشوم.. خدایا خیلی دوستت دارم خدایا سپاسگذارتوام، خدای مهربانم حاجت تمام حاجتمندان را برآورده ب خیر کن الهی آمین یا رب العالمین🙏 محمد پارسا پسرنازم مامان منتظرته بیایی توآغوشم به سلامتی😘خدایاممنونتم ازاینکه پسرمو سالم رسوندی به آغوشم❤

وا خب بگیره قیافه تو که بخاطر دیدن اون نمیری بخاطر نامزدت میری انقد قیافه بگیره جونش دراد. 

توام سرسنگین باش قیافه نگیرا ولی سرسنگین و با احترام که بفهمه بی شخصیت و بی فرهنگه. 

سعی کن خیلی ام جلو چشمش نباشی 

منم اولا مث تو بودم تازه ای براهمین رفتار تک تک خونوادش برات مهمه ولی برات مهم نباشه و محلش نده قیافه بگیره انقد تا خسته شه تو باهاشون اخوالپرسیه نسبتا گرمی بکن و تو سفره چیزن کمکشون کن و سعی کن باهمسرت بگی بخندی

منم مث تو هرکی برام اول یه قیافه میگرف زود میگفتم وای چیشد چراقیافه گرف انقدخودمو درگیرشون کردم ک من ب چیزی ک اونا هستن عادت کردم ن اونا ب چیزی ک من هستم

توم ازحالا سعی کن ب چیزی ک هستی عادتشون بدی

3ماهه عقد کردیم  تو این 3ماه یکسره میومد الان 3هفته میشه یه مشکلی پی‌ش اومده نمیتونه  1 ...

پس تازه عقد کردین.مبارکتون باشه.🌹حالا که موقتا براش مشکل پیش اومده برو.

عزیزم میدونی علت قیافه گرفتن مادرش چیه؟

شما میرید تو اتاق درو میبندین؟(بعضی خانواده ها از این بدشون میاد)

یا تو کارای غذا درست کردن به مادرشوهرت کمک میکنی؟

این قیافه گرفتنش الکی نیستش.علتشو پیدا کن.

2706