2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزییییزم ظااااهر مهمه . حداقل باید ب دل خودت بشینه در حد خودت باشه .. ظاااااهر مهمه گول حرفارو نخور اخلاق و ظاهر ب اندازه ی هم مهمن .. شوهرت یکی تو زندگیش پیدا میشه ک عاشق همین قیافش باشه .. توهم یکی پیدا میشه ک قیافش و دوس داشته باشی .. این مقایسه همیشه با تو میمونه خوب فکر کن 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
قیافش خیلییی خوبه مشکلم هیکلشه 

خب ببین برا تو هیکل مهمه . برا یکی مثل من ن . اصلا مهم نیست .. منظورم از قیافه شامل هیکل هم میشه قیافه ینی چیزای ظاهری ک ما از ی نفر میبینم .. در دید اول 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
مال من هم قدش بلند هم سیکس پگ داره ولی مطلقه اس و جدی  خ ا همه چیو به ینفر نمیده  اسی خو ...

ولی مطلقه بودن خیلی بنظرم بدتره 

چون من باکره بودم وهیچ جوره نمیتونستم بپذیرم بازن دیگه ای خوابیده😩😩😩😩چرا به بعضی ها خدا همه چیو باهم میده شاید چون شانس دارن

اگه بگم واسه ازدواج زوده ونونمیزنی

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
ولی مطلقه بودن خیلی بنظرم بدتره  چون من باکره بودم وهیچ جوره نمیتونستم بپذیرم بازن دیگه ای خوا ...

منم با کره بودم تو تایپکام هس 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
نه اصلا

عزیز دلم تا میتونی چشمتو کنترل کن سعی کن به نامحرم نگاه نکنی تا دلت بخواد ادم خوشتیپ و خوشگل هست که حتی یک ثانیه هم قابل تحمل نیستن

چادُرَت را بِتِکان روزی مارا برسان                     ای که روزیِ دو عالَم همه از چادرِ توست🍀
2706