2733
2734
عنوان

رفیق شهید

| مشاهده متن کامل بحث + 2062 بازدید | 128 پست
😢😭 انشاالله هممون و شفاعت کنه  برای شهیدان سید مجتبی علمدار سید احمد پلارک سید رضا حسینی اب ...

شهید سیر رصا حسینی همون شهید ۱۸ .۱۹ساله رو میگین؟

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید
من با شهید هادی و شهید قربانخانی خیلییی راحت ترم.  مخصوصا شهید هادی.  عزیزم برای حاجت دل ...

چه خوب چشم شما هم برای حاجت من دعا کنید

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی برای رسیدن به خواسته ام هرچه سریعتر من به شما ایمان دارم هرکی صلوات فرستاد امیدوارم خدا زود زود گره زندگیش باز کنه اگر تونستی دریغ نکن صلوات شاید دعای تو آرزو من برآورده کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم نه مجرد بود. نذر میکنه ۴۰ روز زیارت عاشورا بخونه ازدواج کنه سر یک هفته یک خواسگار میاد واسش عقد ...

خخ چه خوب کاش می دونستی واسه کدوم شهید چله ورداشته

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩

فلسفه رفیق شهید رو درک نمیکنم.توروخدا جبهه نگیرید اینا فقط سواله:چرا اکثرا شهدای جوون و خوش قیافه رو واسه رفاقت انتخاب میکنن؟؟؟شهید خانم هم که کم نداریم چرا کسی اونا رو واسه رفاقت انتخاب نمیکنه؟چرا ی شهید سن بالا که حس پدرانه یا برادرانه بده رو انتخاب نمیکنن؟؟؟اصن چرا اسم رفیق روش میزارید؟از کجا مطمعنید اون شهید از این رابطه حس خوبی داره؟؟؟معذب نمیشه انقد باش صمیمی میشید؟؟؟بالاخره ی عمر تو اوج جوونی خودشو پاک نگه داشته با دختری صمیمی نشده حالا بعد مرگش چرا باید صمیمی بشع؟؟؟؟

2731
منم که یک رفیق شهید دارم همه کارمه😊چندین بارم اومده به خوابم و از آینده و رفع مشکلاتم خبر داده خدا ...

چجوری اینقدر صمیمی شدید خوشبحالتون

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی برای رسیدن به خواسته ام هرچه سریعتر من به شما ایمان دارم هرکی صلوات فرستاد امیدوارم خدا زود زود گره زندگیش باز کنه اگر تونستی دریغ نکن صلوات شاید دعای تو آرزو من برآورده کرد
شاید به صلاح نبوده واست خیرت خواستن

بعنی این همه باهاشون درد دل کردم این همه اشک ریختم واسه یکیش نباید دستشونو به طرف خدا دراز میکردن😔

یه بارش بحث جون یه ادم بیگناه وسط بود

یه بارش ازشون خواستم دعا کنند که شوهرم دست پر برگرده دست از پا دراز تر برگشت

یه بار یکی اونقدر زجرم داد که پای ایروم وسط بود سپردمش به خدا و به شهید توسل کردم که دعا کنه واسم هیچی نشد😐

خلاصه که داداشای گلمون دیگه کاری به این طرفیا ندارن.😔

خدا هم که میبینه اما فقط سکوت میکنه 😐

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊
اگر خاطره داری میتونی تعریف کن دوست دارم بشنوم

خاطرع زیاد دارم ولی اینجا معذروم از گفتنش اما بگم واقعا حی و زنده هستن و دوستای خوبی هستن بشرطی که خود ادم هم خطا نکنه یک کوچولوش را میگم من واسه کارم راه دور بودم با ماشینی که میرفتم راننده اش داشت زیادی جاده خاکی میرفت و نظر پیدا کرده بود متاهل هم بود به هر دری میزدم انتقالیم جور بشه نمیشد یک روز رفتم سراغ رفیقم گفتم فلانی غیرت میدونی چیه آیا غیرت داری من تو بد شرایطی هستم هر ان ممکنه بلایی سرم بیاد اگه غیرت داری بهم ثابت کن شبش خواب دیدم اومد به خوابم گفت برو پیش فلانی تو فلان اداره اون انتقالیتو درست میکنه و دقیقا همینم شد

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
چجوری اینقدر صمیمی شدید خوشبحالتون

جریانش مفصله شاید اون با من رفیق شده 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2738
فلسفه رفیق شهید رو درک نمیکنم.توروخدا جبهه نگیرید اینا فقط سواله:چرا اکثرا شهدای جوون و خوش قیافه رو ...

من دوست شهیدم پدرانه هست اصلا هم معروف نیست

شهید سیر رصا حسینی همون شهید ۱۸ .۱۹ساله رو میگین؟

بله متولد 78 بودن

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خخ چه خوب کاش می دونستی واسه کدوم شهید چله ورداشته

شهید صفری عزیزم

خانما شاید سوالم ربط نداشته باشع به موضوع ولی ذهنم درگیرشه 

من ی سال اقدام بودم باردار نشدم بعد ی سال با دارو اولین بار باردار شدم البته اون ماه محرم بود و من خیلی خیلی دعا کردم و نذر و از امام حسین و اهل بیتش خواستم ولی بعد سقط شد ی ماه پیش 

الان ی حالی شدم نع که ناامید و ناراحت بشم از خدا و معصومین نه ولی فقط احساس میکنم نباید چیزی بخوام احساس میکنم نباید اصرار کنم درسته این حرفم یا نه؟

نمیدونم مثلا بخوام به یکی از شهیدا توسل کنم درسته یا نه؟

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2706