2733
2734

الان ۶ ساله عروسشونم مادرشوهرم وقتایی که دیوونه میشه و پریوده اعصاب نمیزاره برام 

دخترو شیر میکنند که نرید خونه اش .بعدم میاد یک عالمه اراجیف میگه به شوهرم که زنت فلان  و بهمان بقران خسته شدم از دستش 

خودمو پیش شوهرم ریلکس نشون میدم اون بنده خدا هم از من طرفداری میکنه همین عامله که کونش بیشتر میسوزه من به شوهرم میگم من از این خاله زنکا نیستم حوصله این حرفا هم ندارم 

هروقت دلم بکشه هرکاری دلم بخاد مبکنم اینم اونا میدونند اختیار زندگی و به امم با خودمه از اینا ناراحتند البته اینارو نگفتم توی عمل میدونند 

چندبارن گفته فلانی هرکاری بخاد اخرش همه حرفارو میشنوه بعدا کار خودشو میکنه 

اینجوری  ام ولی از اینطرفم خودمو میخودم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چن سالشه که هنوز پریود میشه؟

۴۸ 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2738
خونه بنام شوهرته یا اونا؟

اینجا که نشستیم ۳ دنگ اش بنام خودمم ۳ دنگش مال پدرشوهرم 

حتما برین خونه جدا بخرین

چون شوهرتو از را ب درمیکنن مخشو شست وشو میدن

زندگی با آرامش قشنگتره

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2706