2733
2734
عنوان

تَب تندی که خاموش شده...

127 بازدید | 12 پست

دور و برتون دیدین کسایی که فکرمیکردین خیلییی عاشق همن ولی یروز خبر جداییشونو شنیدین؟

بنظرتون چی باعث میشه عشقای گرم یروزی سرد بشن؟

و ادما از هم خسته بشن؟

چون انتخاب هم نیستن تابع احساسن تا عقل

البته اینکه ب احساست عمل کنی بد نیس 

ولی ن هر احساسی ک از هوس باشه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

برای خودم پیش اومده

جنگیدن یه طرفه از سمت تو

ارزش قائل نشدن طرفت برای تو

غرور زیاد

تحقیر

باعث میشه یهو سرد بشی و بخوای دیگه با عقل و منطق ادامه بدی بجای احساسات

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نام خدا ،اوسکلیشون باعث میشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

اره پسرداییم.سر زنش که دخترخالمه تا ارنجشو فرو کرد تو شیشه های خونه داییم حتی روی مادرش دست بلند کرد دعواها کرد تا براش گرفتنش،داییم عاقش(آق) کرد .تاحالا ۳دفعه تا پای طلاق رفتن بخاطر بچه هاش کوتاه اومدن.

❤ 
2738
اره پسرداییم.سر زنش که دخترخالمه تا ارنجشو فرو کرد تو شیشه های خونه داییم حتی روی مادرش دست بلند کرد ...

واقعا ادما اگر بدونن یروزی توی این نقطه قراره میگیرن, هیچوقت اینجوری نمیجنگیدن برای رسیدن به خواستشون!

واقعا ادما اگر بدونن یروزی توی این نقطه قراره میگیرن, هیچوقت اینجوری نمیجنگیدن برای رسیدن به خواستشو ...

اره اینا تو جمع هم زیاد همدیگه رو تحویل نمیگیرن.البته پسرداییم یه ادم کثیف نمک نشناسیه بیچاره زنش

❤ 
چی باعث شد اون عشق از بین بره؟

سیلی داییم 😃😃😃😃😃😃😃😴😐😐😐😐😐😐😐😐😐

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم ....