2726

زنه میخواسته عدس بخره بجا اینکه بگه اقای محمدی عدس دارین میگه اقای عدسی محمدی دارین 

من😮

زنه 😕

اقا عدسی😈

#بی حوصله#خسته     ت تاپیک عکسا تگم کنید میسی😉

مورد داشتیم طرف

تو دبی سوار تاکسی شده....🚕

موقع رسیدن نمیدونسته چجوری به عربی بگه میخوام پیاده شم...😆

زده رو شونه راننده گفته :

داداش…

صدق الله العلی العظیم 😐😂😂✋

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبارم دختره تو تاکسی نشسته ی پسره کنارشه، دختره میگه چی؟ پسره میگه هیچی. باز دختره میگه چی؟ پسره میگه هیچی ب ابلفضل، بازم دختره میگه چی؟ پسره میگه بخدا من هیچی نگفتم، اینبار دختره میگه چی، پسره میگه اقای راننده بزن کنار من پیاده شم، راننده میگه بتمرگ سرجات خانوم داره عطسه میکنه😂😂😂😂

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2728

بچه تازه به دنیا اومده و از بیمارستان آوردیم خونه خوابیده ،

فامیلمون اومده میگه آخی خوابه ؟؟؟

میگم نه َ زدیمش تو شارژ ! دکتر گفته ۷ – ۸ ساعت اول خوب بذارین شارژ بشه😐😂

کاربریم دونفره اس  

اقای محمدی نبوداااا

اقای اسدی بود

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی