2733
2734

از طریق اینستا  پیج بزنم و بفروووشم لوازم ارایشیو، ولی موندم الان یه لوازم ارایش بنویسی تو سرچ اینستا هزاران پیج میاد واست. راستش منم زیاد پول ندارم میخام یکم بیارم، ولی بازم میترسم فروش نره و شوهرم خیلی نا امیدم میکنه   نظرتون چیه؟  شروع کنم یا بدرد نمیخوره؟ راستش لوازم آرایشی خیلی سود توش هست ولی از اینکه مشتری جذب نکنم میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول نمایندگی اوریفلم یا هلث نوشن و این داستانا بگیر ک سرمایه نمیخواد بعد ک مشتری جذب شد و پیج بالا رف جنس اونجوری بیار

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738

سلام چیزی راجع به بیت کویین یا ارز دیجیتال شنیدین؟؟

یه لینک براتون میفرستم واردش میشین روزانه 7 بار کلیک می کنین و بهتون بیت کویین رایگان میده امتیاز به 0/3 بیت که برسه میتونین برید صرافی و بفروشین. 

یک ماهه پیش برادرم 0/3 بیت رو فروخت و 103 میلیون پول گرفت. الان بیت کویین گرونتر شده.

میتونین توی گوگل سرچ کنین فری بین کویین یا بیت کویین رایگان کامل توضیح داد. 

کاملا واقعیه. 

خواستین خصوصی پیام بدین لینک رو بفرستم براتون. 

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏
از کجا میخوای لوازم آرایشی برای فروش تهیه کنی  و چه مارک هایی میخوای کار کنی  ودرجه چند?

من از جنوب میارم بصورت عمده، مارک های متفاوت، تا اونجایی ک میتونم سود کمتر بکشم

پیچ باید فالورش هزاری بالابرع تااعتمادکنن  همه رو فالوکن من فالو کردم فالوکردن‌توکلت بخداباشه‌ا ...

اره دیگه باید پول تبلیغ بدم به این بلاگرا برام تبلیغ کنن

2706