2726
عنوان

كيا مثل من مرد مهربون دوس ندارن ؟! ايا من مريضم ؟😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جان 

منم مثل شما هستم استارتر عزیز‌

منم مردی که مهربون باشه نمیپسندم و همینطور مردی که شون طبع و. خیلی اهل صحبت کردن 

ولی همسر بنده دیگه خیلی از اون طرف بوم افتادن ، به شدت مغرور هستن و صحبت نمیکنن 

فقط در حد اینکه جواب بدن بله یا خیر 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 

من همینا رو دوس داشتم الان نامزدم 

بسیار جدی و منطقی همه چیو در قالب ریاضی میسنجه

عین پیرمرداس 🤣🤣🤣

ولی من عاشق همین اخلاقاش شدم دیگه 

خاک تو سرم 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

شوهر یا دوست پسر فرق میکنه 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

من قبلن اینطوری بودم رو خودم کار کردم

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
منم خیلیییی دوست دارم شوهرم دست بزن داشت شکاک وبددل بود نمیذاشت برم ازخونه بیرون هنوزم فانتزیشم د ...

جدی میفرمایید ؟

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
منم مثل تو ام استارتر  مغرور و لجبازم  ولی از مرد حرف گوش کن و قربون صدقه برو چندشم میشه ب ...

من هم عاشق همینا نامزدم شدم 

ولی واقعا بعضی اوقات خسته کننداس مخصوصا تو رابطه با خود آدم واقعا اااا 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 

تاثیر فیلم ها و رمان هاست. می‌خوان به داستان جذابیت بدن. مرد رو اخمو و با جذبه نشون میدن، دخترا هم با اون هم ذات پنداری میکنن. ولی زندگی واقعی اینجور نیست. مرد مهربون واقعا نعمته

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
تاثیر فیلم ها و رمان هاست. می‌خوان به داستان جذابیت بدن. مرد رو اخمو و با جذبه نشون میدن، دخترا هم ب ...

درسته این حرف

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...

[QUOTE=165862477]دیگ اندک مردی ک حرف ادم حالیش نشه پیدا میشه ولی مرد رو میشه با محبت و ابراز علاقه بهش بهفمونی ک چطور ...[/QUOT

بله درسته. اینجور آدما دل و احساس و منطق ندارن چون بشدت خودخواه و از خود متشکر هستن..  تعجب می‌کنم اینارو از خانوما میشنوم  واقعا دلم میخواد همونلحظه بگم بیا این کوه یخ رو وردار ببر واسه خودت 🙄😂

[QUOTE=165862477]دیگ اندک مردی ک حرف ادم حالیش نشه پیدا میشه ولی مرد رو میشه با محبت و ابراز علاقه ب ...

منم تعجب کردم این تصورات و تخیلاتیه ک تو رمان ها میخونن فک میکنن مرد اخمو و ی دنده باهاش میشه زندگی کرد کلا با مرد یا زن ک احساس و دل نداشته نمیشه زندگی گرد و بقیمت جانت تموم میشه ....کوه یخ ی روز اب میشه ولی وقتی اب میشه ک بهش محبت کنی و با منطق باهاش بحرفی

کاربر اقام🙏اللهم عجل لولیک الفرج ....خدایا ظهور اقامون امام زمان رو برسان🙏واسه سلامتی اقا امام زمان ی صوات .....😍    بـاور کـــــنآنکــــــس کہ وعــــدههمیـــشہ مــانـــدن را مـیدهـد!!رفتنـے تر استــ....دل نـــبـــند....😔‌‌‌‎‌‌‌🎸   یادبگیر هیچوقت دلتو ب هیچے‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خوش نکنی دنیا زودی داشته هارو از ادم میگیره😔‌ کاش اینجا بودی!همین کنارِ خودم ...و من یادم می ‌رفت ؛که خسته‌ام ...خرابم ...ویرانم .......😔
2706