2726

ی زمان هر دوش میزدم بعصی دقتا از یکی بعصی وقتا از یکی دیگه ولی الان پول ندارم هیچ کدوم 😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بابا ازخترج میآورد ی تومن‌ب بابالاتموم‌کردم الان نمیتونم انجوربخرم چ ماندگاری و بویی داشت همشون.الان دنبال ی عطریاادکلن قیمت مناسبم ک بوش عالی و بمونه دوست شوهرم بهش هدیه ک‌ساواژ کوچیک‌دادعالی بود میگ ادکلن فروشه روم‌نمیشع بپرسم چنده شمال قیمت خبرنداذی

رنگ ولایتhaircolorist

من اسپریو بعد حموم میزنم بقیه وقتا ادکلن

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

ادکلن

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من بابا ازخترج میآورد ی تومن‌ب بابالاتموم‌کردم الان نمیتونم انجوربخرم چ ماندگاری و بویی داشت همشون.ا ...

من تجربه دارم قیمت مناسب بوش نمیمونه 😂حتما باید گرون باشه😐😂

من تجربه دارم قیمت مناسب بوش نمیمونه 😂حتما باید گرون باشه😐😂

آره دیگ اینم هست پولش نیس فعلا هرچی بابام داد  پنج ششتا شوهرم بیشترمیزد اونموقع بارداربودم و بعدش حساسیت ب بوادکلن داشتم لعنتی تمومش کرد  بابامیناخودشون هنوزدارن یمن پنج تاداده بود هیچیش نموند الان ی ساواژک دوستش داده نمیشه من‌بزنم 

رنگ ولایتhaircolorist
2706