2733
2734
عنوان

خانومای شاغل بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 68 پست
ن من ۲۰ سالمه دو سال دیگه درسم تموم میشه بابامم هم رشتمه قبلا منو کاراموزی هم میبرده ولی واقعیتو بگم ...

هر کی یه علاقه ای داره.من خودم کار کردن رو دوس دارم.فرضا شوهرم ماهی ۲۰۰ ملیون درامدش بود خب که چی؟تو بلند ترین برج تهرانم زندگی میکردم خب اخرش چی؟یعنی الان این همه ایتاد دانشگاه و جراح و بازیگر و.. همه فقیرن؟هیچکدوم شوهرشون تامین نمیکنشون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر کی یه علاقه ای داره.من خودم کار کردن رو دوس دارم.فرضا شوهرم ماهی ۲۰۰ ملیون درامدش بود خب که چی؟تو ...

نمیدونم ب خدا گیج شدم هر کی ی چیزی میگه یکی شاغله و راضی پولشم مال خودشه یکیم شاغل ناراضی ک شوهرش نمیتونه تامین کنه یکی خونه دار ک هنش در حال عشق و حاله و شوهرش پولدار یکی هم خانه دار با شوهر بی پول

بعد اطراف شما اینجوریه ک خانومای شاغل برای پول میرن سرکار ک بتونن قسط بدن و اینا؟ چون شوهرشون عالی ن ...

عزیزم اتفاقا تو فامیل ماها که شاغلیم خودمون لوند و شیک هستیم و به فکر قر و فر مونم میرسیم

همسرامونم شغل و درآمدشون خوبه نسبت به اونایی ک خانه دارن

تو دانشگاه درس خوندیم و زحمت کشیدیم و آزمون استخدامی قبول شدیم هم استقلال مالی داریم و هم به درد جامعه میخوریم هم از وقت و انرژی و جوونیمون استفاده درست میکنیم

همسرامون به درآمد ما نیاز ندارن خود من بعد ازدواج استخدام شدم 

ولی صلاح رو بر این دیدیم با مشارکت هم خرج کنیم هر چیزی هم خریدیم مشترکا به نام هردومون باشه با اینکه همسرم طبیعتا بیشتر از من پول میذاره

2731
خب شما میگی شوهرت کارمنده شما هم کار میکنی ک رفاه بیشتری داشته باشبد ولی اکثر مدیر عاملا خانوماشون ...

نه عزیزم درست نیست

بنده کادر درمانم  بین همکاران دکتری هست که ماهی اندازه ۱۰۰ تا کارمند درامد داره ولی خانمش تو یه شرکت خصوصی حسابداره 

2738

بستگی به زن داره.من خانواده همسرم خیلی وضعیت مالیشون خوبه پشتوانه خوبی هم داریم اما من و همسرم رو پای خودمون وایسادیم و برامون شیرینه.هیجی حقوق اخر ماه نمیشه شاد و شنگول میشی من خودم راضی هستم همه چیزم همسرم برام تهیه میکنه منم در کنارش همیشه حامی هستم

شما الان شاغلی؟؟

تاحدودی شاغل هستم شوهرم ساخت وساز انجام میده منم بیشترمواقع توکارها بهش کمک میکنم واونم هردفعه برای هرپروژه ای که انجام میده وکمکش میکنم پول میده واین پول هم جدا ازپولی هست که کلا بهم میده 

فعلا ک مجردم ولی بعدا سعی میکنم درآمدم و صرف وسایل مصرفی نکنم، مثلا اگه وامی چیزی اورد خونه یا ماشین بگیره سندش و میزنم به اسمم و قسطش و میدم بقیه ام خرج لباس و لوازم آرایش اینا میکنم😑

نه عزیزم درست نیست بنده کادر درمانم  بین همکاران دکتری هست که ماهی اندازه ۱۰۰ تا کارمند درامد ...

همسرم پزشکه. درآمدش چند برابر یه کارمنده.

ولی من تو کارهای پژوهشی  پاره وقت با درآمد خیلی کم انجام میدم. خیلی هم راضی ام. برای کارم هم خیلی زحمت میکشم. خیلی هم علاقه دارم.

2706