2703
2553
عنوان

زنجانیا

210 بازدید | 18 پست

سلام دوستای گلم من تازه اومدم زنجان

شال و کلاه میخوام بخرم 

و لوازم ارایشی جایی میخوام که واقعا همه چیز داشته باشه

یه فروشگاه بزرگ 

و جاهای قیمت مناسبارم بگید لطفا

اصلا نمیشناسم

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

کسی نبود

من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

چرا کسی جواب نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام عزیزم خوبی؟؟ پیدا کردی؟؟

سلام خواهر گلم نه عزیز 

دنبال جاهای مناسبم برا لباس مردانه و زنانه 

و روسری اینا میشناسی اجی؟

سلام خواهر گلم نه عزیز  دنبال جاهای مناسبم برا لباس مردانه و زنانه  و روسری اینا میشناسی ...

عزیزم دعوت بدوستی کردم قبول کن تو خصوصی شماره واتس اپمو بدم منم۷ ساله امدم زنجان...باهم در ارتباط باشبم...

سلام خواهر گلم نه عزیز  دنبال جاهای مناسبم برا لباس مردانه و زنانه  و روسری اینا میشناسی ...

باشه عزیزم فک‌کنم‌دلت نخواست درخواستی دوستینو قبول کنی...

من خودم اکثز خریدامو از پاساژ اشراق میکنم چون بچه کوچیک دارم اونجا بهترین مکان برای منه.....روی به روی اداره پست هست...اگ بچه کوچیک داشته باشی لباساش واقعا خوبن...

و اگر لباس خونه بخوای من از فرشگاه تمنا میخرم البته الان ۱ساله بخاطر کرونا ترفتم تمنا چون شلوغه..چهارراه سعدی..یه شعبه دیگ داره کوچیکتره نزدیک میدون انقلاب

سود سپرده و هر نوع وامی مثل وام ازدواج و وام خونه و حتی وامی که پارسال روحانی داده بود،خلاصه هر نوع وامی ،حرام و ربا است.و فرقی نداره که میزان سود چقدر باشه(چه میزان سود زیاد باشه و چه میزان سود کم باشه،ربا محسوب میشه) و باید ازش توبه کرد و جبرانش کرد و پسش داد.و روش توبه و جبرانش توی اینترنت هست و روش دقیق توبه ش رو از یه نفر که اگاه هست به این مساعل،بپرس .

ربا اثرات مخرب رو زندگی میذاره و خدا گفته تو قران که ربا جنگ با خدا و پیامبرشه.و مراجع نظراتی دادن ،که اگه فلان کار رو کنی دیگه سود سپرده و وام ربا نیست،ولی نظراتی که مراجع دادن ،مربوط به بانکداری اسلامی هست.،که بانکداری اسلامی اصلا تو ایران وجود نداره  و خود رهبر و ایت الله جوادی املی هم اعلام کردن که بانک های ایران ربوی هست.

بزن توی نت ایاتی که تو قران درمورد ربا است .و نظر استاد راعفی پور درمورد سود بانکی و وام بانکی رو هم توی نت بزن.و تفاوت بانکداری اسلامی و بانکداری ربوی هم بزن توی نت،که مشخص میشه بانکداری تو ایران ربوی هست.

و همچنین بورس هم قمار و ربااست وتحت هرشر ایطی (حتی اگه طبق نظر مرجعت عمل کنی)،بازم بورس حرامه.که در این مورد لطفا بزن توی نت نظر محمدهادی مذهب جعفری درمورد بورس.که یکی از حرفاش اینه که بورس قمار و ربا است.و بورس تحت هر شرایطی حرام هست.چون مثلا من تعدادی مرغ دارم و این مرغا مریضن یا احتمال میدم که این مرغا مریضن،من حق فروختن این مرغا رو ندارم.و اگه بفروشم هم حق الناسه و هم درامد من حرامه.چون در این حالت من سود کردم و طرف مقابل ضرر کرده.و اسلام با همچین چیزی مخالف هست و گفته حرام است.و توی بورس هم چون تو لحظه اخر که پولت داره نابود میشه،میفروشی اون رو،تو سود میکنی و یکی دیگه ضرر میکنه،پس بورس حرامه.

این حرف هایی زدم رو کسایی گفتن که اگاه به مساعل حلال حروم هستن.

منم انشالله هیچ وقت نه سراغ بورس میرم ،نه سود سپرده و نه سراغ هر نوع وامی میرم.نه اینکه پولدار باشم،نه نیستم.ولی ادم اگه یه لقمه نون حلال بخوره و با سختی زندگی بکنه، کم بخوره و با سختی زندگی کنه ،بهتر از اینه که مال حرام بخوره.چون لقمه حرام واقعا اثرات مخرب رو زندگی داره.

البته اگه خدای ناکرده تا الان سود سپرده گرفتین یا هر نوع وامی گرفتین مثل وامی که پارسال روحانی داد به مردم،باید ازش توبه کنین و جبران کنین و پسش بدین .

متاسفانه کشور ما اسمش جمهوری اسلامی هست ،ولی اصلا احکام اسلامی که خدا ازش حرف زده،توش رعایت نمیشه

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 
2714

وهر شغلی که ذره ای(حتی خیلی خیلی کم)تو ربا دادن و ربا گرفتن و بورس و قمار و سود سپرده و هر نوع وامی نقش داشته باشه،درامد اون شغل حرامه وطرف گناهکاره و خدا ازش راضی نیست

مثل هر شغلی که مربوط به بورس وربا(حالا چه ربادادن ،چه ربا گرفتن باشه)وهرنوع سود و هرنوع وامی،طرف کوچک ترین نقشی داشته باشه تو اینها،طرف درامدش حرامه

مثل بانکداری ویا حتی کوچک ترین شغلی که مربوط به بانک باشه،درامد طرف حرامه

یعنی هرشغلی که مربوط به بانک باشه و طرف تو بانک کار کنه،درامدش حرامه

هرشغلی که تو ربادادن و ربا گرفتن و هرنوع وام (چه وام گرفتن،چه وام دادن‌،وهرنوع وامی)، و هرنوع سود ربوی و بورس وقمار ،کوچک ترین نقشی داشته باشه،درامدش حرامه

حدیث هم دراین مورد داریم

خودتون بزنین توی اینترنت دقیق درموردش بخونین

البته هر سودی حرام نیست.اگه کسی بخواد به صورت مشارکتی کار بکنه،یعنی سرمایه از یک نفر و کار از یه نفر دیگه باشه و ازاول درصد سود تعیین نکرده باشن و هر دو تو سود و زیان اون مشارکت سهیم باشن،این سود حرام نیست.البته طبق قرارداد های خاصی هست و اون قرارداد ها باید رعایت بشه تا سود حلال باشه.و طبق نظر مرجع تقلید هم هست.یعنی طرف باید نظر مرجع خودش رو دراین زمینه بدونه.این سود حلاله وشرایطی  داره که مربوط به بانکداری اسلامی هست،که تو ایران اصلا بانکداری اسلامی وجود نداره.مثلا یکی از اون شرایط اینه که باید قرارداد بینشون بسته بشه ،که به صورت مضاربه ،یا چیزای دیگه است.که اصلا تو ایران وجود نداره

حتی بعضی اقصاددان ها وبانکدارها هم اعتراف کردن که هرنوع سود سپرده و هرنوع وام بانکی مثل وام ازدواج  و وام خونه و وامی که پارسال روحانی داده بود ،حرامه و ربا است و باید ازش توبه کرد و جبرانش کرد و پسش داد.که نحوه توبه و جبرانش توی اینترنت هست و لطفا نحوه دقیق توبه و جبرانش رو خودتون از یه فردی که اگاهی داره به این مساعل بپرسین

مخصوصا کلیپ استاد رافعی پور درمورد سود بانکی

و تفاوت بانکداری ربوی و بانکداری اسلامی ،که به خوبی مشخص میشه براتون ،که بانکداری تو ایران ربوی است

ممنون

و نظر ایت الله جوادی املی درمورد سود بانکی

و نظر محمد هادی مذهب جعفری درمورد بورس

کسایی که خودارضایی میکنن برای ترک میتونن توی نت بزنن مرکز نزدیکی به خدا وعضوتلگرامش بشن توی ترک خودارضایی وگناهای دیگه خیلیییییییی کمک میکنن مخصوصا خودارضایی ..هر گناه جنسی..ی بخش داره ب اسم ساحل ارامش و توش پاسخ داده شده ب سوالات متنوع وهر سوالی ک میخوای میتونی بپرسی هرکی کمک خواست درخدمتم گناه کبیره است که عذاب خدا رو داره وحدیث داریم خدا تو روز قیامت به چهره فرد خودارضاکننده نگاه نمیکنه .وپیامبر ص فرمودند با فرد خودارضا کننده هم غذا حتی نمشن..ضعیفیه چشم۲لاغری شدید۳کم شدن اعتماد ب نفس۴ازدست دادن زیبایی۵گودی زیر چشم ها۶ درمردان زودانزالی۷مشکلاتی در اینده برای فرزند اوری۸کم شدن حافظه و......درتهران درسالهای اخیر عده ای ب علت همین کار راهی تیمارستان شدند به خیال بعضی ها عوارض نداره ک کاملا در اشتباه محضن و حتی بعضی دکترا هم میگن ضرر نداره که حرف کاملا اشتباهیه قطعا اگه ضرر نداشت اسلام اسم گناه کبیره رو روش نمیذاشت ولی بعد ترک خدا روشکرحتی کاملا ازبین میرن ولی ب امید اینده دور نگین بعدا ترک میکنم چون ممکنه بعدنی از راه نرسه یا عوارضش خیلی بدجور رو فرد اثرگذاشته باشه ناامید نباشین هرچه زودتر ترک کنین بهتره بزرگترین ضررش هم اینه ک ادم رو از خداخیلی دور میکنه ولذت عبادت رو از ادم میگیره خدا منتظرتونه برگردین توبه کنید خدامیبخشه بهترین راه ترک اینه ک هر چی فیلم مبتذل وتحریک کننده داری حذف کنی تو اتاق تنها نباشی.واسه زندگیت برنامه ریزی داشته باشی.نماز اول وقت بخونی 

متاسفانه اثراتی که هر لقمه حرامی تو زندگی داره،همون اثرات رو سود سپرده و ربا و هر نوع وامی مثل وام ازدواج و وام خونه و حتی وامی که پارسال روحانی داده بود هم همون اثرات رو داره

چون همه شون نزولن

و اثرات نزول واقعا مخربه و زندگی رو نابود میکنه و تو قران هم اومده که جنگ با خدا و پیامبرشه

ودر کل باید ازشون توبه کرد و جبران کرد و پسشون داد حتی وام خونه و وام ازدواج و وامی که روحانی داده بود و سود سپرده

که البته نحوه توبش کامل توی اینترنت هست

لطفا خودتون بزنین توی اینترنت دقیق درمورد همه چیز بخونین

من خودم در کل بی خیال بورس و گرفتن هر نوع سود و هر نوع وامی شدم

قصد تهمت و قضاوت ندارم ،فقط گفتم برات بفرستم.

تو یه تاپیک در مورد قمار شرکت کرده بودین.واسه همین براتون فرستادم اینو.

قمار حرامه و واقعا اثرات نابود کننده داره و زندگی رو نابود و خراب میکنه

لطفا درمورد اثراتش تو نت بخونین

عاقبت شوم کسایی رو هم که قمار کردن،بخونین

کسی که قمار میکنه باید هر چه زودتر توبه کنه،وگرنه زندگیش نابود میشه  و جبران کنه گذشته شو.که روش جبران و توبه ش رو دقیق از نت بخونین و هم روش توبه ش رو از یه فرد اگاه به این مساعل بپرسین لطفا

تو قران هم اومده که قمار حرامه و کار کثیفیه و پول از این طریق هیچ برکتی نداره و بدتر زندگی رو نابود میکنه

لطفا دقیق دقیق توی نت درموردش بخونین

2706