2733
2734

چرا هر کی شوهر کرده همشون تو فامیل ارومن این عین سگ پاچه میگیره از وقتی از سرکار اومده دعوا گرفته چرا بچرو ساعت نه نخوابوندی یه ساعت دادو بیداد میکنه هر روزمون همینه 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای واقعاشرایطت سخته

سعی کن زیاد باهاش دهن به دهن نشی

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
وای واقعاشرایطت سخته سعی کن زیاد باهاش دهن به دهن نشی

همین کارو کردم مثل همیشه خفه خون 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2738

دقیقا مال منم همینه بخدا دیگ بریدم خسته شدم 

مادر بزرگم همیشه میگ .‌.. هر چقد با دیگران خوب باشی بدی میبینی ولی بر عکسش هر چقد بد باشی همیشه بهت خوبی میکنن .... واقعا راس میگه 
چون با بقبه مردا زندگی نکردی و فک میکنی همه ارومن

درسته

ولی بعضیاشون افتضاحن مدام سرکوچکترین چیز دادوبیداد میکنن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
همین کارو کردم مثل همیشه خفه خون 

تو نامزدی هم همینطوربود؟

درسته ولی بعضیاشون افتضاحن مدام سرکوچکترین چیز دادوبیداد میکنن

اره بخدا این ک دعوا نداره بچس دیگ الانم بچه داره هی گریه میکنه رو پام 

2706