2733
2734

پسرم پنج سالشه الان مریض شده نه شربت میخوره نه قرص

الان چهارتا قرص دادیم بهش نتونست قورت بده تا با اب حل کردم به زور تا خورد

اصلا پدرمو در اورده استامینیفونم شیاف میذارم براش 

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

من تا ۱۷سالگی نمیتونستم😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با آب ک تلخ میشه قرص😣

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2728
من تا ۱۷سالگی نمیتونستم😂

خیلی سخته نه حرف گوش میدن ،نه لباس گرم میپوشه نه دارو میخوره😭

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2738
به نام خدا من ۱۸ سالمع و هنوز نمیتونم 😂😂😂

واقعا یه قرص نمیتونی قورت بدی؟؟؟؟؟؟؟؟

من تا 15سالگیم بابام به زور دهنمو باز می‌کرد قرص میذاشت دهنم😐

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
با آب ک تلخ میشه قرص😣

اره تو یه قاشق اب حل کردم خورد پشتش سریع اب دادم بهش 

چیکار کنم نمیشد ندم وگرنه بالا میاورد

2706