2733
2734
عنوان

رسما برگشتیم به عهد قاجار!

| مشاهده متن کامل بحث + 3594 بازدید | 178 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بر گشتن به من گفتن قربون صدقه خواهرت نرو همجنس باز میشه وقتی گفتم تا ۸ سالگی با پدرم میرفتم حمام به ...

یا میگن با خواهرتون رفت و امد نداشته باشید شوهرتون رو از راه بدر میکنه! کلا خیانت رو از جانب زنا میدونن،مردها این وسط فقط گول میخورن!

دیدم تعطیل شده! کلی اعلان برام اومده ولی دیدم تعطیل شده،میدونستم کار به دعوا میکشه    

بخدا اینقدر پشیمونم رفتم که یه مشت اراجیف خوندم و جواب دادم😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731
بخدا اینقدر پشیمونم رفتم که یه مشت اراجیف خوندم و جواب دادم😂

من تو اون تاپیک زیاد کامنت گذاشتم ولی همش لایک میخوردن،طوری که دیگه خسته شده بودم میگفتم کاش تاپیکو قفل کنه،تا صبح که جو خوبی داشت زیاد توش بحث و‌بی احترامی نبود ولی احتمالا چندتا از اونا که فکر میکنن با پیداکردن شوشو،فتح الفتوح کردن ریختن تو تاپیک و‌به دخترای مجرد گفتن ترشیده و درگیری پیش اومده!!!! خودم نبودم وگرنه محترمانه میدونستم به اونی که لفظ ترشیده رو استفاده میکنه چی بگم  

استارتر میشه رشته تحصیلیتو بدونم؟اخه گفتی استادتون درمورد جن و اینچیزا حرف زده،من دلم میخواد اطلاعاتمو تکمیل کنم🌹♥️

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2738
استارتر میشه رشته تحصیلیتو بدونم؟اخه گفتی استادتون درمورد جن و اینچیزا حرف زده،من دلم میخواد اطلاعات ...

استاد درس عمومی به رشته تخصصیم ربطی نداره،سر واحد اندیشه بحثش افتاد

استاد درس عمومی به رشته تخصصیم ربطی نداره،سر واحد اندیشه بحثش افتاد

آهان.مرسی😊👍

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
سن ازدواج که دیگه رسما برگشته به زمونه مادربزرگامون البته شاید قبل تر! به دختر ۲۵ ساله میگن ترشیده & ...

تو زمانه قاجار یکی از کارها دخالت تو زندگی شخصی مردم بوده.هر کس اجازه زندگی شخصی خودش رو داره.لطفا به تصمیمات دیگران احترام بذاریم

#نه_به_فمینیسم
به دلایل زیادی مثه همین سن ازدواج،خرافات،طلسم...

من اوایل کلا تو شوک بودم. احساس می کردم وارد جهان موازی شدم. اما وجود همچین فرومی خیلی خوبه چون بعضی وقتا آدم فقط دور و بریای خودشو می بینه با تمام واقعیات جامعه روبه رو نمیشه...

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2706