2737
2739
عنوان

چرا آخه چراااا😭😭😭😭😭

369 بازدید | 27 پست

یکساله که من هر روز و هر روز و هر روز از دوریش اشک ریختم بغض کردم شکستم ماهها چشمم به گوشیم خشک شد که شاید برگرده .....

بعد از یکسال برام یه عکس بی مفهوم و بی منظور و بیخود فرستاده 

که چی بگه؟؟ که بگه من واسش هیچ اهمیتی ندارم؟ که بگه تو واسه من یه آدم معمولی هستی ؟که بیاد گند بزنه به حالمو بره ؟ من تازه یه کم آروم شده بودم چرا این کارو با آدم میکنید؟؟😭😭😭😭😭😭چرا نمیذارین یه کم جای زخمی که زدید آروم بشه؟ تو رو خدا وقتی یکیو ول میکنید دیگه برنگردید😭😭😭😭

🤍

عزیزممممم😢

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عكسشو بزار ببينم چيه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738

دردت به جونم 

غصه نخور عزیز دلم 

من درکت میکنم خدابزرگه گلم

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

وای دقیقاااااااااااااااااااااا همچین اتفاقس برام افتاده

تا میخوای فراموش کنی میاد ترررر میزنه تو حالت 

ی سال و نیمه سعی کردن فراموشش کنم چند ماه چندماه میاد مزاحم میشه اشغال

مثل چند روز پیش

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

توروخدا یکم خودتونو دوست داشته باشید یکم به خودت به چشمات به فکرت به روحت که با فکر و مخدوشش میکنی رحم کن الان که سنی نداری متوجه نیستی وقتی تو قبل ۴۰سالگی صورتت پر شد از چین و چروک وقتی چشمات ضعیف شد و خدای نکرده بیماری های جسمی بهت رو اورد میفهمی که ارزشش رو نداشت غم و غصه رابطه ی مستقیم داره با بیماری های جسمی الان متوجه نیستی سنت که یکم بیشتر بشه میزنی تو سر خودت میگی چرا بخاطر یه ادم بی ارزش این بلا رو سر خودم اوردم.عزیزم مگه چقد زنده ایم که با خودت این کارو بکنی به خودت برس بخند شاد باش کسی لیاقت درگیر کردن فکرتو نداره. سلامت باشی

توروخدا یکم خودتونو دوست داشته باشید یکم به خودت به چشمات به فکرت به روحت که با فکر و مخدوشش میکنی ر ...

خخ کاش یکیم منو اینجوری نصیحت میکرد 

الان چشام اب میفتع دو دقه ب یچی نگا میکنم

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
2706