2733
2734
عنوان

مردا رو بلد نیستم

98 بازدید | 17 پست

خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی عمرا با این وضع یه ذره مدل حرف زدن و رفتار با مرد رو بلد نیستم

کلی مشکل دارم کتاب  در مورد مردا و زنا و... خوندم ولی اصلا برام تاثیر نداشت 

کلا خانوادگی سیاست رفتار با مرد نداریم خاله مادر بزرگ .مادر 

کل خاندانمون 

منم که اینجوری 

از کجا یاد بگیرم اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط ک باسیاستا ازدواج نمیکنن

بیخیال شخصیت خودت رو دوس داشته باش نمیخاد عوض شی و مخ زنی یاد بگیری

فقط ادام معاشرتت رو بالا ببر

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728
فقط ک باسیاستا ازدواج نمیکنن بیخیال شخصیت خودت رو دوس داشته باش نمیخاد عوض شی و مخ زنی یاد بگیری ف ...

من اعتقاد دارم اداب معاشرت درست باشه رفتار با مردم درسته 

حالا خودم خیلی اجتماعی نیستم برا همون مشکلی تو جامعه ندارم ولی دیگه شریک زندگی چیزیه که نمیشه حرفش کرد 

مخ زنیم مشکلی نداره ینی کلی خواستگار و پیشنهاد دارم ولی فرار می کنن ازم

2738
من اعتقاد دارم اداب معاشرت درست باشه رفتار با مردم درسته  حالا خودم خیلی اجتماعی نیستم برا همو ...

اره دیگ منم میگم اداب معاشرتت رو ببر بالا

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
هنوز خیلی جوانی وقت داری یه کانال معرفی میکنم مطالعه کن کاملا کاربردی هستش

ممنون 

والا تا به سن ازدواج میرسه مردا میگندختر فقط ۱۸ ساله 

جوونم ولی متاسفانه به نظرم فرصت زیادی ندارم

ممنون  والا تا به سن ازدواج میرسه مردا میگندختر فقط ۱۸ ساله  جوونم ولی متاسفانه به نظرم ...

اگر کانال رو اینجا بزارم تعلیق میشم

یکماه وقت بزار و این کانال رو خوب مطالعه کن

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
2706