2737
2734
عنوان

سکوت در برابر رفتارهای بد فامیل شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 27 پست
من دقیقا یک وسال نیم هست که قطع رابطه.اصلا نمیبینمشون.حتی برادر شوهرم و جاری که تو یه ساختمون هستیم. ...

ما چهار تا جاری توی یک ساختمونیم، تعامل جواب نمیداد... روی خوش نشون بدیم زیرآبمونو میزنن و بی توجهی کنیم شکایت میبرن پیش مادر شوهر... دوماهی هست همدیگه رو ندیدیم(با یکیشون)

من دقیقا یک وسال نیم هست که قطع رابطه.اصلا نمیبینمشون.حتی برادر شوهرم و جاری که تو یه ساختمون هستیم. ...

منم قطع رابطه ام

با این تفاوت که اصلا نمیدونن ما کجاییم

خیلی خوبه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق با شماست منم به تجربه متوجه شدم سکوت اشتباهه. محترمانه باید حتما جواب داد. متاسفانه تو این سایت عده ای از خانوما انگار موظف هستن عین مادربزرگا نصیحت کنن. بندگان خدا مادربزرگامون؛ زمان اونها اینقدر شخصیت زن پایینتر از زن بود و مرد سالاری بود که جز سکوت کاری نمیشد کرد. الانم وضع زنان در جامعه عالی نیس اما بازم بهتر از قبله. 

بهتر منم دارم کم کم فاصله میگیرم باخواهرشوهر فتنه ام ک تو یساختمونیم نزدیک ۴ماهه کلا قطع رابطم با بقیشونم دارم دیگه فاصله میگیرم واقعا درست گفتن با خانواده شوهر دوری و دوستی هرچقدم ک خوب باشن

2731

یک بار من یه تاپیک زدم که در شرایط اضطراری احتیاج به نوار بهداشتی داشتم و شوهرم نخرید. بعد اومدم یه تاپیک زدم تو نی نی سایت پرسیدم خانوما شوهرای شما نوار بهداشتی واست میخره؟ یکی از خانومای نی نی سایت اومد بهم گفت انسان بی ارزش، شوهرت دوستت داره . 🙁🙁😲

والا من کلی گفتم مثال شما نشون از رفت و آمد اشتباه شما و اونا داره و کلا قضیه تون خیلی عمیق تر از ای ...

ببین منو خواهرشوهرم توی یساختمونیم من کلی مهمون داشتم این قضیه برمیگرده ب ۴ماه پیش قبلشم من حدود ۵ماه تقریبا باایشون قطع رابطه کردم چون متوجه شدم واقعا داره زندگیمو خراب میکنه با نقاب دوستی ینی همراه جاریم میخان زندگیمو خراب کنن ک من خوشبختانه متوجه شدم خلاصه برا جارو کردن پله ها و قبلشم هی توساختمون کلی داد وهوار راه مینداخت والکی الکی خدامیدونه فحش میداد من چیزی نمیگفتم بعد خودش سرشو انداخته بود اومد خونه ما منم گفتم درست صحبت کن وازخونه من بزن بیرون خیلی حرفای رکیک دیدم ساکت نمیشن گفتم الان زنگ میزنم ۱۱۰بعد بشوهرم تندتند میگفتن اینخرابه اینو طلاق بده بدبخت موضوع خراب ازاینقرار بود خلاصه پدر ومادرش اومدن ازم عذرخواهی کردن وگفتن بکسی نگو چون خیلی چیزای دیگه ام گف وحتی کتکم زد ولی چون سنش بالاس خدامیدونه من دست نزدم بهش ینی ۴۷سالشه ...اینم جریان من باآدم بیتربیت و بیفرهنگ 

2738
ببین منو خواهرشوهرم توی یساختمونیم من کلی مهمون داشتم این قضیه برمیگرده ب ۴ماه پیش قبلشم من حدود ۵ما ...

کارتون اشتباه نبوده از نظرم .سکوت همیشه جایز نیست .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
کارتون اشتباه نبوده از نظرم .سکوت همیشه جایز نیست .

دقیقاااا 

خیلی سکوت کردم تو این ۴سال بنظرخودم احترامشونو نگه میداشتم ولی از این ب بعد محترمانه جواب خواهم داد خدامیدونه جاریم علنن فحششونم میده باز عزیزه براشون بهیچکسی رو نمیده حتی پدرشوهرم با ریش سفیدش کلی حرفاشو هضم میکنه تا بهش بگه ک ناراحت نشه ولی من فک میکردم واقعا مثه خانواده خود باید دوسشون داشته باشم ک برعکسه میخام بگم خیلی وقتا سکوت واقعا باعث هارشدن آدمای بی منطق زندگیمون میشه 

دقیقاااا  خیلی سکوت کردم تو این ۴سال بنظرخودم احترامشونو نگه میداشتم ولی از این ب بعد محترمانه ...

دقیقا .

درود بر شما 👏👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ممنونم عزیزم😘😘

🤗😘❤