2726
اگ بفهمم آبروشو میبرم میگم بیان این هرزه فاحشه مغزیو جم کنن وگرنه میزنم عقیمش میکنم😐🖖

خواب ببینی همین کارو می‌کنی واقعا؟؟

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگ بفهمم آبروشو میبرم میگم بیان این هرزه فاحشه مغزیو جم کنن وگرنه میزنم عقیمش میکنم😐🖖

عزیزم اگه بیان طرف اونو نگه دارن چی

اگه اینطوری برخورد بکنی برعکس میگن تو بهش نظر داری

خدایا ..   لبخندهایم حاصل امیدم به بزرگی توست ناامیدم نکن!
2728
عزیزم اگه بیان طرف اونو نگه دارن چی اگه اینطوری برخورد بکنی برعکس میگن تو بهش نظر داری

به کتفم نظر بقیه ببخشید به یه ورمم نیس 

مهم نی کسی چه فکری داره

مهم اینه من میزنم دهنشو سرویس میکنم تا دفه بعدی سر ناموس یکی دیگه هرزه بازی درنیاره

من نه دوستم برام تعریف میکرد خونشون چند روز گچ کاریخونشونه رفتن خونه مادرشوش اینا بمونن بعد همه باهم بودن تو یه اتاق خوابیدن میگفت  تو خواب حس کردم یه نفر دسش رومه بعد یه کوچولو چشاشو وا کرده بوده دیده بود بردار شوهرشه بهش دست زده داره میره سره جاش 

من نه دوستم برام تعریف میکرد خونشون چند روز گچ کاریخونشونه رفتن خونه مادرشوش اینا بمونن بعد همه باهم ...

یا خدا چرا همه تو یه اتاق خوابیدن؟ میرفت خونه ی باباش یا کسی دیگه

ازش دوری کنه و به روی خودش نیاره

خوشحال میشم بابا کی به کیه😅😅🤣🤣😂😂

تموم که نمیشه

تو خواب اخه انقد حساس😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
من نه دوستم برام تعریف میکرد خونشون چند روز گچ کاریخونشونه رفتن خونه مادرشوش اینا بمونن بعد همه باهم ...

😳😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😳😳

یا امام زمان

به ناموس برادرش

الله اکبر

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2706