2726

بعد سقط یا زایمان بعد از خارج شدن اولین عضو جنین تا ده روز نفاس حساب میشه و اعمالش مثل حالت پریودیه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه هنوز ساک خارج نشده

ربطی نداره بالاخره اولین قسمت جنین خارج شده یا نه از خارج شدن اولین عضو جنین حساب میشه نه آخرین 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
کلا پوچ بوده فقط ساک

اگر جنین طوری بوده باشه که یا دکتر ماما یا قابله بگن اگر میموند تبدیل به بچه میشد نفاس توش صدق میکنه اگر نه نفاس نیست 

نه نمیموند پس باید بخونم؟اگه ساک بیاد هم پریودحساب نمیشه؟

آره خب اینطوری باید ببینی که میتونی پریودی حساب کنی یا نه اگر نمیشه استحاضه است باید به احکام استحاضه عمل کنی

آره خب اینطوری باید ببینی که میتونی پریودی حساب کنی یا نه اگر نمیشه استحاضه است باید به احکام استحاض ...

‌وای چ سخت تو این وضعیتم درد دارم نمیتونم ازجام بلندشم...میرم دسشویی فرت فرت میاد ینی استحاضس

فقط بخاطرخدا
‌وای چ سخت تو این وضعیتم درد دارم نمیتونم ازجام بلندشم...میرم دسشویی فرت فرت میاد ینی استحاضس

به نظرم زنگ بزن بپرس شاید بتونی پریودی حساب کنی نخونی 

2706