2726
عنوان

بنظرتون بهش پیام بدم بگم که ....

224 بازدید | 22 پست

من دوست ندارم سو تفاهم پیش بیاد بخدا فقط برای اون گفتم منظوری نداشتم دوست ندارم بینمون سوتفاهم باشه یا اینکه دلخوری ....

الان داستان میذارم ک چی شده فقط بهم بگید ک پیام بدم بگم یا ن 

باوش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره پیام‌بده

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 

نامزدم گوشیشو با بردارش عوض کرده بعد ما دوتا قرار شد هیچ فضایی مجازی نداشته باشیم 

منم امروز ی چیزی برای خونمون خریدم بعد ک فهمیدم گوشیشو عوض گرده زنگ زدم بهش گفتم گوشی عوض کردی برات با واتساپ مامانم یا اینستاگرامش برات عکسشو بفرستم ببینم 

اونم گفت ن خیالت راحت باشه همشو پاک کردم 

واقعا من برای اون زنگ نزدم ک بفهمم پاک کرده یا ن 

ولی اگرم داشت میدیدمش میگفتم ک پاک کن 

منم بهش گفتم یعنی چی من برای اون نگفتم گ میگی خیالت راحت پاک کردم 

گفت ن برای این گفتم ک خیالت راحت چیزی نیست ک بخوایی عکس بفرستی 

الان میخوام بهش پیام بدم بگم ک منظورم واقعا اون نبوده

شما خیلی جمله بندیتون خوبه من همه متناتونو میخونم میشع بگی چجوری براش بفزستم ک درست متوجه منظورم بشه ...

اوووو اوووو😂حالا مثلا چیا میخای بگی

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خوب حالا واقعا چرا میخواستی عکس گوشی رو ببینی چه منظور دیگه ای میشد داشته باشی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خوب حالا واقعا چرا میخواستی عکس گوشی رو ببینی چه منظور دیگه ای میشد داشته باشی؟

عکس گوشی نمیخواستم ببینم ک میخواستم ی چیزی برای خونمون خریده بودم عکسشو بفرستم ببینه 

میخوام بگم ک منظورم واقعا اون نبوده برای عکس بهش گفتم نمیخوام خدایی نکرده سو تفاهمی بینمون باشه  ...

بهش همینو بگو بگو ک منظوری نداشتی و بهش اعتماد داری 

و وقتی ی بار بهم قول میدین دیگ لزومی ندار ک بخواین ب هم یاداوری کنین 

بهشم بگو ک قرار نیست ی چیزی میش زود جبهه بگیره این بحث بسته شدع بود و باهم ب تفاهن رسیدع بودیم

2706