2737
2739
عنوان

بنظرتون بهش پیام بدم بگم که ....

224 بازدید | 22 پست

من دوست ندارم سو تفاهم پیش بیاد بخدا فقط برای اون گفتم منظوری نداشتم دوست ندارم بینمون سوتفاهم باشه یا اینکه دلخوری ....

الان داستان میذارم ک چی شده فقط بهم بگید ک پیام بدم بگم یا ن 

باوش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره پیام‌بده

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 

نامزدم گوشیشو با بردارش عوض کرده بعد ما دوتا قرار شد هیچ فضایی مجازی نداشته باشیم 

منم امروز ی چیزی برای خونمون خریدم بعد ک فهمیدم گوشیشو عوض گرده زنگ زدم بهش گفتم گوشی عوض کردی برات با واتساپ مامانم یا اینستاگرامش برات عکسشو بفرستم ببینم 

اونم گفت ن خیالت راحت باشه همشو پاک کردم 

واقعا من برای اون زنگ نزدم ک بفهمم پاک کرده یا ن 

ولی اگرم داشت میدیدمش میگفتم ک پاک کن 

منم بهش گفتم یعنی چی من برای اون نگفتم گ میگی خیالت راحت پاک کردم 

گفت ن برای این گفتم ک خیالت راحت چیزی نیست ک بخوایی عکس بفرستی 

الان میخوام بهش پیام بدم بگم ک منظورم واقعا اون نبوده

2738
شما خیلی جمله بندیتون خوبه من همه متناتونو میخونم میشع بگی چجوری براش بفزستم ک درست متوجه منظورم بشه ...

اوووو اوووو😂حالا مثلا چیا میخای بگی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خوب حالا واقعا چرا میخواستی عکس گوشی رو ببینی چه منظور دیگه ای میشد داشته باشی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خوب حالا واقعا چرا میخواستی عکس گوشی رو ببینی چه منظور دیگه ای میشد داشته باشی؟

عکس گوشی نمیخواستم ببینم ک میخواستم ی چیزی برای خونمون خریده بودم عکسشو بفرستم ببینه 

میخوام بگم ک منظورم واقعا اون نبوده برای عکس بهش گفتم نمیخوام خدایی نکرده سو تفاهمی بینمون باشه  ...

بهش همینو بگو بگو ک منظوری نداشتی و بهش اعتماد داری 

و وقتی ی بار بهم قول میدین دیگ لزومی ندار ک بخواین ب هم یاداوری کنین 

بهشم بگو ک قرار نیست ی چیزی میش زود جبهه بگیره این بحث بسته شدع بود و باهم ب تفاهن رسیدع بودیم

2706