2737
2734

فقط میدونم خوبع😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط میتونم از دید یه بیمار که زیر دست پرستار بوده بگم خواهشا اگر حوصله سختیهاشو ندارید، به مردم و روابط اجتماعی علاقمند نیستید یا این کار رو دوست ندارید، بخاطر پولش پرستار نشید🥺

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

تو ایران نمیپسندم

چون حقوقش با زحمت و احترامش نمیخونه

از دو طرف هم پزشک هم بیمار مورد بی حرمتی قرار میگیری

خیلی موقع نصف شب کار میکنی اما پولش میره به حساب پزشک بخشت

و همیشه اقا بالاسر داری

من چون خودم دوست نداشتم پزشکی انتخاب کردم بدم میاد کسی بهم دستور بده

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
واقعن؟؟خب چیکا میکنه؟؟

عزیزم بازار کار انقدری ک میگن خوبه نیست.پارسال گفته بودن جذب نیرو نکنن ک خب بعدش ب خاطر کرونا یکم بهتر شد اما با این اوضاع کشور بعده کرونا دوباره جذب نیرو کم میشه.این همه پرستار پرستار کردن موقع کرونا افزایش حقوق خیلی جزئیی داشتن واقعا هرکیو دیدم رفته پشیمون شده

اون بنده خدا هیچی بیکاره الان. قبلش بیمارستان خصوصی میرفت ساعت کاری خیلی بالا شیفت زیاد اما حقوق کم

2706