2726
عنوان

کارشناس بهداشت حرفه‌ای و محیط

161 بازدید | 9 پست

سلام خانما . کارشناس داریم سوال داشتم   

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....
بهداش محیطم بگو عزیزم

سلامممم عزیز جان . فدات من سوال داشتم راجع به شرایط بهداشت اشپزخونه و نانوایی و.. راستش جایی ایین نامه جامعی هم پیدا نکردم . منبعی هست بتونم راهنمایی بگیرم . مثلا نوشته پالت شرایط مناسبی داشته باشه اما نگفته منظورش از شرایط چیه

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهداش محیطم بگو عزیزم

عزیز حقوقتون چقدره ...فقط میرید بیرون میگردین برا بهداشت ...همین

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728
بهداش محیطم بگو عزیزم

ضحی شما علوم‌پزشکی سمنان نبودید؟

سلامممم عزیز جان . فدات من سوال داشتم راجع به شرایط بهداشت اشپزخونه و نانوایی و.. راستش جایی ایین نا ...

من الان شاغل نیستم اما خودشون چک لیست دارن برای بازدید بر اساس اون میسنجن. 

عزیز حقوقتون چقدره ...فقط میرید بیرون میگردین برا بهداشت ...همین

من الان شاغل نیستم . ولی در کل حقوقش در کل بد نیست.

تنها بازدید مغازه نیست.خود بازدیدم تا مشکلی نیست راحته اما کار به اخطار و تعطیلی برسه درگیری و دعوا پیش میاد که بعضی مواقع کار به فحش و کتکم میرسه. نمونه برداری آب  و تو مناطق روستایی اخطار فاضلاب و فضولات هست در کل درگیریش با مردم خیلی زیاده. 

سلامممم عزیز جان . فدات من سوال داشتم راجع به شرایط بهداشت اشپزخونه و نانوایی و.. راستش جایی ایین نا ...

من حدودا ۱۲ سال هسن فارغالتحصیل شدم دقیق یادم نیست. اما تو چک لیستاش هست که ارتفاعش و جنسش چطور باشه. میتونی بری مرکز بهداشت از واحد بهداشت محیط یه کپی از چک لیستا بگیری

من حدودا ۱۲ سال هسن فارغالتحصیل شدم دقیق یادم نیست. اما تو چک لیستاش هست که ارتفاعش و جنسش چطور باشه ...

متشکرم 🌹 🌹