2733
2734
عنوان

باید قصدشو بپرسیم؟

153 بازدید | 28 پست

بچه ها تو رابطه دوستی وقتی از یه تایمی مثلا ۷ ماه از رابطه گذشته ،دختر حق نداره بدونه قصد طرف چیه؟و اصلا هدفش از اومدن تو اون رابطه و بودن باهاش چیه؟چون یه سریا میگن نگو خاستگار دارم یا نگو قصدم ازدواجه چون پسره میگه میخواد خودشو تحمیل کنه یا خودشو بندازه به من.یا مثلا میگن نباید بگی طرف ازت زده میشه.نظر شما چیه؟

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏

اینذحق شماست که بدونی طرفت قصدش چیه... موندن تو رابطه ای که سرانجام نداره به درد نمیخوره

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با زیرکی و غیر مستقیم همون اول باید متوجه میشدی

هفت ماه زیاده

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

از همون اول باید مشخص کنن نیتشونو اتفاقا بپرس بدونه برای خودت ارزش قائلی برای ایندت..

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
اینذحق شماست که بدونی طرفت قصدش چیه... موندن تو رابطه ای که سرانجام نداره به درد نمیخوره

پس چرا یه سریا میگن نگو خودتو کوچیک میکنی اگه بگی.خب اگه طرف واقعا خاستگار داشته باشه چی؟یعنی بمونه تو رابطه ای که نمیدونم طرف هدفش چیه

باید بپرسی 

ولی نه اینجوری: کی میای پس؟

باید این را بگی: من از کنار تو خوشحالم ولی رابطه موقت برام بی معناست .هفت ماه شناخت کافیه به نظرم .ممنون میشم نظرت را بگی بهم . چون اگه رابطه هدفمند نباشه ،من شخصا نمیتونم ادامه بدم علیرغم اینکه باهات حس خوبی دارم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738
پس چرا یه سریا میگن نگو خودتو کوچیک میکنی اگه بگی.خب اگه طرف واقعا خاستگار داشته باشه چی؟یعنی بمونه ...

بعضیا اخه جای شما نیستن. چون منم مجرد بودم و خب مشخصه دوس پسر داشتم. بعد یه مدت از زیر زبونش کشیدم و فهمیدم قصدش ازدواجه و بعد یکسال اومدن با خانوده جلو

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

نظر شخصی بنده ...

از همون اولِ اول باید قصدشو بدونی. مگه عمرتو از سر راه آوردی 7 ماه باهاش الکی باشی؟ 

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
پس چرا یه سریا میگن نگو خودتو کوچیک میکنی اگه بگی.خب اگه طرف واقعا خاستگار داشته باشه چی؟یعنی بمونه ...

مدل گفتن مهمه .وگرنه دکتر شیری (طبیب و مشاور خانواده ) میگن که باید بپرسی و تعیین تکلیفت دست خودت باشه نه پسر

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
غیرمستقیم میشه قصدشو فهمید مثلا بگی خاستگار اومده یا هرجور ک یکم ذهنش اونسمتی بره

من واقعا خاستگار داشتم وگفتم که من کلافه شدم انقد بهم گفتن و با تنها جوابی که روبرو شدم این بود که اره فردا نگی بخاطر من مورداتو از دست دادی من فعلا اصلا تو شرایط ازدواج نیستم.بعد بهم گفتن چرا اصلا اسم خاستگار آوردی؟اینجوری انگار میخوای خودتو تحمیل کنی

بعضیا اخه جای شما نیستن. چون منم مجرد بودم و خب مشخصه دوس پسر داشتم. بعد یه مدت از زیر زبونش کشیدم و ...

دقیقا.اخه من باهاش بمونم تا یکسال دوسال بعد بگه ما که قول و قراری باهم نداشتیم ما که صحبتی در این مورد با هم نداشتیم...این وسط فقط منم که ضربه میخورم

2706