2733
2734

بچستا

21 سالشه

استوری هم گذاشته بود برای تولد دختره

امشب با خواهرش حرف میزنم

حرف اون شد و مخالفت خانواده ها ...

گفتم خانوادت مگه مخالفن گفت اره بابا خانوادم اصلا راضی نبودن میگفتن این کیه و اصلا چرا بری تو رابطه و..

گفتم خب پس چطور راضی شدن

گفت وقتی نمیتونن جلوشو بگیرن چیکار کنن

خانوما این پسر قصد ازدواج نداره دنبال خوشگذرونیه(روحیش این شکلیه مگر اینکه خر بشه ازد کنه تو این چون اعتقاد داره ک سنش کمه و باید عشق و حال کنه)

سوالم اینه ک چون خانواده خبر دارن و تو اینستا بیو گذاشته و یکی دوبار استوری اونوقت یعنی جدیه قضیشون؟؟؟

من دارم شاخ درمیارم ک چطور خانواده میدونه و...

کاربر قدیمی هستم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5455972/چله-زیارت-عاشورامیاین توی چله شرکت کنید 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هعییی کاش خانواده مام راضی میشدن والا...نه تا وقتی خاستگاری نیاد عقد نکنن هیچی جدی نیس

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2728

پایدار باشن😑🔥

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738

خداوکیلی بیست و یک ساله بچه نیستا😐

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
هعییی کاش خانواده مام راضی میشدن والا...نه تا وقتی خاستگاری نیاد عقد نکنن هیچی جدی نیس

من هیچ وقت تا چیزی جدی نباشه حتی استوری هم نمیذارم تگش کنم

کاربر قدیمی هستم 
من هیچ وقت تا چیزی جدی نباشه حتی استوری هم نمیذارم تگش کنم

من میزارم ولی 😶

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2706