2733
2734

من در اصل پشت کنکوریم  و از آزمون ۴ گزینهٔ 2 

(آزمون بعدی 28 آذر) قراره شرکت کنم  

آزمون 5 گزینه دو حدود یک ماه وقت داره و فقط نیمسال اول دوازدهمه و درسای عمومیش خیلی کمه که ۴ هفته زیادشه در عرض یک هفته هم میشه خوندش و فرصت خوبیه که بتونم عقب موندگیم رو جبران کنم و دو تا انتخاب دارم 

1. درسای تخصصی ٣ تا آزمون قبلی که نخوندم رو جبران کنم و اگه شد ⅓ از عمومیای عقب مونده 

٢. کل  درسای عمومی عقب مونده رو جبران کنم

لطفاً راهنماییم کنید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

پس تمرکزتو بزار رو درسای تخصصی رشتت... 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@بانو_ملکه   گلم میشه مثل همیشه راهنماییم کنی😘😘😘

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...
2731
تخصصیا فول هستی؟

نسبتا 

اگه طبق گزینه دو پیش میری همون درسایی کا عقب موندی و بخون به نظرم گزینه دو خیلی اسونتره تا قلم چی به نظرم فقط همون کتابای درس روبخون تااینکه بشینی تست بزنی وهمش استرس ترازتو داشته باشی.

اینکه فقط تخصصی بخونی یا فقط عمومی کار اشتباهیه باید وقتی یه تخصصی میخونی بعدش یه عمومی بخونی تا خسته نشی اگرم که فقط عمومی بخونی از تخصصیا عقب ‌تر میمونی به نظرم دوتاشو با هم بخون حالا تا هر جا که شد🙂

رشتت چیه؟

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
2738
اینکه فقط تخصصی بخونی یا فقط عمومی کار اشتباهیه باید وقتی یه تخصصی میخونی بعدش یه عمومی بخونی تا خست ...

تجربیم

خب میدونی من 3 تا آزمون عقبم فرصت خوبیه جبران کنم عمومی ها میخوام طی ٣ تا آزمون بعدیش جبران کنم

تجربیم خب میدونی من 3 تا آزمون عقبم فرصت خوبیه جبران کنم عمومی ها میخوام طی ٣ تا آزمون بعدیش جبران ...

آخه فرصت جبرانت که فقط الان نیست اون درسایی که تو نخوندی چندین بار تو آزمون تکرار میشه و اون موقع هم میتونی بخونیشون

به هرحال امیدوارم که موفق بشی😍❤

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤

@eshghooiiy   خانومی بیا  یه نظری بده 

آخه فرصت جبرانت که فقط الان نیست اون درسایی که تو نخوندی چندین بار تو آزمون تکرار میشه و اون موقع هم ...

آهان مرسی عزیزم اینم حرفیه 😘😘🌹🌹

@اوپرا     خانم ببخشید مزاحمتون میشم چون همیشه راهنماییم کردین تگتون کردم نظر شماچیه؟!