2737
2739

من کیک درست میکنم 

اسی جانم میشه اینستا داری فالوم‌کنی؟؟؟

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری میفروشی؟ منم کیک و شیرینی هام خیلی خوب میشن ولی نمیدونم چجوری مشتری پیدا کنم

اینستا بزن.

کیکات دکوراش چطوره؟

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
اینستا بزن. کیکات دکوراش چطوره؟

خامه کشی کار نکردم زیاد. البته دو سه بار زدم برای شروع خوب بوده. ولی خودم ابزارشو ندارم. ولی نون شیر مال و شیرینی میپزم هرکس میبینه باورش نمیشه کار خودمه. کیک هام بیشتر تنوع تو طمعشونه. ولی اگه بدونم درآمد داره میتونم خامه کشی و تزیینم رو بهتر کنم

خامه کشی کار نکردم زیاد. البته دو سه بار زدم برای شروع خوب بوده. ولی خودم ابزارشو ندارم. ولی نون شیر ...

ببین کاره خامه کشی خیلی تکنیک و قلق داره و حتما باید زیر نظر ی مربی اموزش ببینی برای کار...چون اصلا تکنیک ها و حتی پخت کیک چیزی نیست ک تو نت بخوای درش بیاری...من خودم از زمان مجردی کیک درست میکنم ینی الان ۵ ساااااله ...اما زمانی ک رفتم کلاس تازه قلق گیری هارو فهمیدم...ی دکور اسون حتی ب نظر شما ک  بیننده ای خیلی کار داره...و بر حسب تجربه ای ک دارم باید سبک سلیقه مردم شهرت رو بدونی من تهرانم خب معمولا تهران کارای ساده تر تاپر و گل شکری مورد استقبال...و حتی مشتری ها از کارای عجیب و خامه کشی های ابر و بادی من خوششون نیاد...اما کارام رو ک اینجا گذاشتم چون بخشی از اعضای اینجا معمولا تو شهرای مختلف زندگی میکنن ...کارای مدرن مورد استقبال نبود تازه اونجا بود ک فهمیدم هر شهری علاااوه بر تفاوت فرهنگ تو چیزای کوچیک هم تفاوت سلیقه دارن...ببین اینارو میگم چون میخوای کار خونگی شروع کنی....شمام همینه باید یواش یواش سلیقه مردم شهرت دستت بیاد ب قنادی های مورد قبول شهرت سر بزن ببین چطوری کیک درست میکنن و صد در صد شما باید بهتر از اونا باشی...

شیرینی خشک هم کار نکردم نمیدونم 

من تریکو بافی میکنم آموزش هم میده خیلی خوبه اگه خواستی بیا تل

من خنده زنم بر دل   دل خنده زند بر من اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه  🍇چون تو با بد بد کنی پس فرق چیست  🍇برای حاجتم صلوات بفرستین🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏کاربری دو نفره س هی نگین تاپیکا تناقض داره🥴
2738

عزیزم‌من خیاطم هم برای مشتری لباس میدوزم وهم اموزش میدم .بستگی داره به چه کاری علاقه داری

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
ببین کاره خامه کشی خیلی تکنیک و قلق داره و حتما باید زیر نظر ی مربی اموزش ببینی برای کار...چون اصلا ...

مرسی عزیزم از وقتی که گذاشتی❤

کلاس که فعلا به خاطر کرونا نمیتونم برم. ولی شرایطش باشه حتما میرم. منم کرج هستم. درسته سلیقه ها متفاوته باید با توجه به سلیقه محلی که میخوای کار کنی باشه

مرسی عزیزم از وقتی که گذاشتی❤ کلاس که فعلا به خاطر کرونا نمیتونم برم. ولی شرایطش باشه حتما میرم. من ...

فدات شم