2733
2734
عنوان

لکنت پسرم

80 بازدید | 10 پست

دارم دق میکنم چکار کنم ۳و۴ روز اینجوری شده تورخدا بچه ها اگع چیزی میدونین بگین😭😭😭😭😭😭😭😭😭

میشه برای خونه دارشدنم صلوات بفرستین🥰🥰😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم میشع واسش دعا کنی

عزیزم اصلا ناراحت نباش 

پسرم سه سال دو ماهگی لکنت گرفت خدا می دونه هر بار می خواست صحبت کنه و نمی تونست خون گریه میکردم

پیش گفتاردرمان بردم گفت طبیعیه مثل سرماخوردگی  ۲۵ درصد بچه ها میگیرند و رفع میشه به شرطی که بچه رو حساس نکنید

منم از عطاری جوشانده گرفتم، گفتن با عسل مخلوط کنم هر روز یه قاشق بدم همین کار رو کردم و امام رضا رو خیلی صدا کردم

الحمدلله به ماه نرسید خوب شد

عزیزم اصلا ناراحت نباش  پسرم سه سال دو ماهگی لکنت گرفت خدا می دونه هر بار می خواست صحبت کنه و ...

مرسی عزیزم بخدا الان دارم با گریع تایپک میکنم منم میمرم وقتی بچم اینجوری حرف میزنه عزیزم واسم دعا کن که امش شب شهادت خواهر امام رضاست خودش بهم رحم کنه .عزیزم میشه یگی چه جوشاننده ی بود؟

2738
مرسی عزیزم بخدا الان دارم با گریع تایپک میکنم منم میمرم وقتی بچم اینجوری حرف میزنه عزیزم واسم دعا کن ...

انشالله امام رضا نظر کنن خودت رو اذیت نکن مطمئن باش به زودی خوب میشه

عطاری جوشانده زبون گنجشگ + ی چیز اسم ش رو نمی دونم مثل زنجبیل ریشه ای هست و رنگش قهوه ایه + ی قوطی شبیه قوطی کبریت که روش نوشتهqunine sughat   پایینش هم نوشته BP

این سه تا رو گفت خوب پودر کن با ی لیوان اب بجوشون نصفه که شد با ۳۰۰ گرم عسل قاطی کن روزی ی قاشق بده بهش

منم دو تا بسته گرفتم ازش الحمدلله فقط یکی ش استفاده شد

دوستم هم خیلی خیلی کم پسرش لکنت گرفت اونم بدون اینکه کاری کنند خوب شد

انشالله امام رضا نظر کنن خودت رو اذیت نکن مطمئن باش به زودی خوب میشه عطاری جوشانده زبون گنجشگ + ی چ ...

خداروشکر که بچه ت خوب شده .مرسی عزیزم دستت درد نکنه گلم میشه عکس اونایی که گفتی بفرستی❤❤