2726
عنوان

توی اوج گرونی ۴۲۰ملیون سرمایه ام رو طلا خریدم چرا هیچ شانس نداریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 57 پست
نمیرسید پولم اگرم میرسید چیز خوبی نبود

چرا شما تو حاشیه شهر تهران میتونستین یه زمین خوب بخرین

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین شمایین که باعث گرونی میشین یعنی اخه پولتو یه جادیگه سرمایه کن .الان انتظار داری بگیم دعاکنیم طل ...

خب چی کار کنه ارزش پول تو بانک از بین میره اگه همه چی درست بود صرفا سرمایه گذاری در بورس انجام میشد نه طلا ومسکن وماشین فعلا بورسیا تو ضررند

اوکی شکر 
2728
همین شمایین که باعث گرونی میشین یعنی اخه پولتو یه جادیگه سرمایه کن .الان انتظار داری بگیم دعاکنیم طل ...

نه والا بخدا اتفاقا اون موقع که شنیدم اومده پایین گفتم اشکالی نداره صدقه سری ضرر ما یکم بیاد پایین جوونا راحت بتونن ازدواج کنن ولی والا منم به خاطر حفظ ارزش پولم طلا خریدم با پول زحمت کشیده 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

اجی همدردیم.من طلا گرمی 1480 بود 500 ملیون طلا خریدم . نگران نباش مقطعیه الان انقد میکش پایین که مردم بیچاره بترسن خریداشونو بفروشن دوباره که طلارو از جنگ همه در اوردن چنان میبرن بالا که هیچی نتونه نگاشم بکنه . هیچی ارزون نمیمونه هیچی 

نه والا بخدا اتفاقا اون موقع که شنیدم اومده پایین گفتم اشکالی نداره صدقه سری ضرر ما یکم بیاد پایین ج ...

میدونم عزیزم حق داری ولی شما خیلی ریسک بزرگی کردی 

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
چرا شما تو حاشیه شهر تهران میتونستین یه زمین خوب بخرین

ما خوزستانیم عزیزم. با پولم یه واحد آپارتمان هم میتونستم بگیرم ولی آسانسور وپارکینگ نداشتند گفتم خوب نیستند نخریدم که اشتباه هم کردم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
ما خوزستانیم عزیزم. با پولم یه واحد آپارتمان هم میتونستم بگیرم ولی آسانسور وپارکینگ نداشتند گفتم خوب ...

فدای سرت طلا تو بلند مدت خیلی خوب جواب میده

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2706