2733
2734

اونموقع که گرمی یک میلیون و۵۰۰بود ۴۲۰ملیون تومن سکه خریدم گفتم پولم بی ارزش نشه. اشتباهه همینجوری بمونه توی بانک روز به روز ریال بی ارزش تر میشه.دقیقا تا طلا خریدم ۲روز بعدش یه دفعه ایی طلا کشید پایین. الانم طلا شده گرمی یک ملیون و۵۰ هزارتومن. یعنی حسابی ضرر کردم. چرا واقعا هیچ شانس ندارم؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طلا تو یکی دوسال جواب میده گلم

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
نگه دار بعدا میره بالا

فعلا که روز به روز داره میاد پایینتر

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ولی من اگه جای شما بودم زمین میخریدم 

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2738
خواهر چرا همه تخم مرغات رو گذاشتی تو یه سبد

تو بگو خواهر چیکار میکردم پولمم نمیرسید باهاش زمینی بخرم

همین شمایین که باعث گرونی میشین یعنی اخه پولتو یه جادیگه سرمایه کن .الان انتظار داری بگیم دعاکنیم طلاگرون بشه😐

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
ولی من اگه جای شما بودم زمین میخریدم 

نمیرسید پولم اگرم میرسید چیز خوبی نبود

عزیزم نباید به مقدار زیاد سرمایه بذاری تو یه چیز. باید سرمایتو پخش کنی میتونستی یه ماشین بخری درکنار مقداری طلا باقیشم بانک . الانم نگه دار طلاهاتو تو دراز مدت سود میده 

2706