2726
من شنیدم هم اتاق دارن که میدن زوجا کارشونو بکنن یا مردا باید خودارضایی کنن😄

چه خجالت آور، من اگر رفتم تو اتاق دیگه روم نمیشه بیام بیرون😁😁😁

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم هم اتاق دارن که میدن زوجا کارشونو بکنن یا مردا باید خودارضایی کنن😄

یاااا خداااا

من که روم نمیشه😑

شوهرمم که اون کارو نمیکنه

بگم بره یکیو پیدا کنه صیغه کنه🤣🤦‍♀️به من چچچچه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2728
من مجردم میدونم توکه متاهلی نمیدونی🤐🤐

من نميدونم 😐

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

سرچ بکن تو نت ‌ منم مجردم ولی ب خاطر تو و کنجکاوی سرچ کردم 😂😂😂 

ااین شد نتیجش 

باید برای آزمایش اسپرم یک نمونه مایع منی را به پزشکتان بدهید که چهار روش برای جمع آوری این نمونه منی وجود دارد :

• ا.ستمناء ( مناسب ترین و تمیزترین روش برای دریافت نمونه است )
  • انجام با کاندوم : https://namnak.com/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87.p23878
  • انجام رابطه ج.نسی با خروج قبل از انزال
  • انزال تحریک شده توسط الکتریسیته
این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

عزیزم من همسرم خودشون رفتن ولی تا چند روز خیلی پکر بود و حسابی حالش گرفته بود گفت ببین آدمو به چه کارایی مجبور میکنی

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
خونه انجام بدین بریزید تو شیشه ببرید😐

نمیشه باید تو زمام مشخصی برسه دستشون. اون روز به من گفت بیشتر از بیست دقیقه بشه و نرسه دستمونددیگه فایده نداره. شرمنده چون لخته میشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد

گلم چند سالته 

واقعا متاهلی 

ختده ام گرف از حرف شوهرت 😂😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
2706