1874
1955
عنوان

وااای بچه ها شماهم مثه منید

148 بازدید | 13 پست

سه تا برادرزاده دارم فقط یکی از برادرام بچه نداره ان شالله اونم خدا نظرمیکنه از دلای پاک شما دوستای خوووبم چراغ خونه ش روشن میشه 

ولی اون سه تا برادرزادم عمر منن یعنی اغراق نمی کنم تا می بینمشون یه جورایی تو دلم قند آب میشه احساس خوبی به دلم میشینه کاش خونه برادرام نزدیک ما بوددد البته خواهرزادهامم دوست دارم بحثم الان برادرزاده س دوستای خوووبم هرکی عاشق برادرزادشه لایک کنه وقولم بده هیچ وقت خواهرشوهر وعمه بدی نباشه

آرزو می کنمحال همه خوب خوب خوب باشد    

ندارم😢

آقامایه روزاومدیم یه آدم خوشگلوخوشتیپو😎بغل کنیم تق🙄خوردیم به آینه 🍉به همین برکت قسم    😎😎        💖💖     حذف کن کسانی راکه باعث غمت می شوندبیش ازحدکه کوتاه بیایی ؛می شوی کوتاه ترین دیوار                         گاهی ببخش وسردباش؛بگذاردلخوش نباشدبه گرمای وجودت که هروقت بخواهندکنارت بزنند💖  💖                   شخصیت من راباخود                                              اشتباه نگیر      شخصیت من چیزی است که من هستم امابرخوردمن بستگی داردبه اینکه توکی هستی (شکسپیر)😀😀

من فقط یه دونه خواهر زاده دارم 

برادرم هنوز بچه نداره ولی خب مسلما دوسش خواهم داشت

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم و برخورد من بستگی داره ب اینکه تو کی هستی

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

برادرام هنوز ازدواج نکردن ولی عاشق خواهر زاده هام هستم 😍عمر منن😘😘😍

نشنو از نی، نی حصیری بی نواست.. بشنو از دل، دل حریم کبریاست 💚نی بسوزد خاک و خاکستر شود.. دل بسوزد خانه ی دلبر شود💚

وایییییی خداااااا دیوونه برادرزاده هامم😍😍😍😍... اونا هم منو خیلی دوس دارن.هرروز بهم زنگ میزنن تصویری صحبت میکنیم.امیدوارم بچه منو هم دوست داشته باشن خانواده شوهرم

خدای مهربونم ازت آرامش میخوام
1967

هیچ وقت عمه نمیشم ولی قول میدم در آینده خاله ی خوبی باشم همینطور که خواهرام خاله ی خوبی برای پسرم هستن

چادرت را بتکان روزی ما را بفرست ای که روزی دو عالم همه از دامن توست🖤ای مادر... 🖤نمی خواهم برنجانم کسی را بی سبب اما چگونه مرگ یک مادر چهل تن متهم دارد🖤🖤🖤🖤💚و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون و انا من المجرمین منتقمون