2726

من وقتی با همسرم ازدواج کردم حقوق هم نداشت

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه علاقه داشتم اره

نداشتم نه

و رد کردم همچین موردیو

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

پس حقوقشو چیکار کرده که هیچی نداره

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2728
نه ده میلیون چیزی نیس نه میشه خونه خرید نه ماشین

وووووی پس من چی بگم با سه و نیم...دوس دارم خونه داشته باشم😣

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
تهران یا شهرستان  تهران فقط هزینه رفت و امد و اجاره و هزینه ماهانه میشه تموم میشه

عزیزم شهرستان هم یه مسکن مهر هم بخواد بخره حداقل ۶۰۰ ۷۰۰ تومن پول میخاد کل پولش و باید بده قسط پس فرقی نداره 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

یکم شک برانگیزه خب مردی که هیچ پس اندازی هیچی قبل ازدواج از خودش نداره اصلا به درد زندکی نمیخوره یا کارکن نیست ،یا ولخرجه ،یا عقل معاش نداره ،یا رفیق بازه _وحالا ایشون با این درامد چرا چیزی نداره حدالقل یه کوچولو پس انداز باید باشه 

مادر خوبم خیلی دوستت دارم 

ماتهران بادوتابچه با۱۵تومن حقوق به هیچ جانمیرسیم واقعاسخت شده زندگی ببین به کجارسیدیم که۱۰تومن هم کم میدونیم

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
2706